Doda zrobiła aferę! Jej występ wywołał oburzenie

Doda i Białystok z pewnością zapamiętają koncert wokalistki zespołu Virgin na bardzo długo. W ten weekend telewizja Polsat oraz urząd województwa podlaskiego zorganizował koncert, na którym nie zabrakło gwiazd, a w środę nich wystąpiła Dorota Rabczewska szerzej znana jako Doda. Piosenkarka przed koncertem na portalu Instagram zapowiadała coś specjalnego w związku z występem w stolicy Podlasia. Nie obyło się bez kontrowersji, z których gwiazda słynie.

Doda i Białystok ponownie „razem”

Doda i Białystok z pewnością "znają" się nie od dziś.  Dorota Rabczewska wzięła udział w koncercie TV Polsat. Wokalistka Virgin spowodowała skandal.
Doda i Białystok z pewnością „znają” się nie od dziś. Dorota Rabczewska wzięła udział w koncercie TV Polsat. Wokalistka Virgin spowodowała skandal.

Doda i Białystok znają się nie od dziś. Wokalistka przed występem na Podlasiu podkreślała, że łączą ją ze stolicą tego regionu piękne wspomnienia, które naruszyły ostatnie wydarzenia mające miejsce w związku z ostatnim
marszem równość. Wokalistka Virgin była wściekła, ponieważ sama osobiście głęboko popiera homoseksualizm. Podkreśliła to na koncernie w Białymstoku, który organizowała telewizja Polsat. Dorota Rabczewska wyszła na scenę w kostiumie w barwach LGBT śpiewając piosenkę pod tytułem: „Odkryjemy miłość nieznaną”.

Doda zapowiadała odzew na portalu Instagram

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki i Gessler zarabiają astronomiczne pieniądze, wiemy ile!

Bez wątpienia reakcja Dody była do przewidzenia. Piosenkarka po wielkiej awanturze w Białymstoku skrytykowała mieszkańców stolicy Podlasia na portalu Instagram, którzy w zdecydowany sposób wyraził brak swojej aprobaty dla skrajnie lewicowych środowisk. Można powiedzieć, że tego można się było po prostu spodziewać.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?

Doda odchodzi z Virgin

Dorota Rabczewska jest znana szerszej publiczności przede wszystkim pod pseudonimem „Doda”. Artystka od wielu już lat występuje na scenie razem z zespołem Virgin. Niestety również tych wakacjach drogi zespołu i jego wokalistki mają się rozejść. Dorota niedawno podjęła bardzo ważną decyzję, z której wynika, iż chcę dalej samodzielnie rozwijać swoją karierę.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Mucha ostrzega fanów, to jedno, wielkie oszustwo!
Kultowa postać serialu Ranczo znika? Fani zawiedzeni!
Musiał zdradza szczegóły nowego Wiedźmina. Fani w szoku
Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →