Kurdej-Szatan pogrzebana przez TVP. Co z nią teraz będzie?

Kilka Tygodni temu media obiegła informacja, że Barbara Kurdej Szatan, żegna się z prowadzeniem programów na antenach TVP. Chodziło o „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Sytuację wykorzystał Polsat, który od razu zaangażował gwiazdę do swojego show „Taniec z gwiazdami”. Teraz doszła nas informacja, że to nie koniec zwolnień jakich doznaje Kurdej Szatan w Telewizji Polskiej, chodzi o jej rolę w serialu „M jak Miłość”.

W TVP zrezygnowano z usług świadczonych przez Barbarę Kurdej Szatan. Między innymi w „The Voice of Poland” z powodu chęci odświeżenia wizerunku swoich show, nieoficjalnie mówiło się jednak, że główną przyczyną były poglądy wygłaszane przez aktorkę. Popiera ona marsze LGBT oraz wspierała w wyborach na prezydenta Warszawy kandydata PO Rafała Trzaskowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Wojewódzki i Gessler zarabiają astronomiczne pieniądze, wiemy ile!

Teraz najprawdopodobniej starci również angaż w serialu „M jak miłość”. Jest to ostatnia produkcją, którą aktorka jest związana z Telewizją Polską. Mimo, że fani uwielbiają wręcz postać graną przez Panią Basię, czyli Joasię, włodarze TVP są niewzruszeni.

Kurdej Szatan ostatecznie zwolniona z TVP

Barbara Kurdej Szatan ostatecznie zwolniona z TVP, nie będzie jej już w "M jak Miłość" i "The Voice of Poland". Polsat wziął ją do show "Taniec z Gwiazdami"
Fot. Barbara Kurdej Szatan, screen/ YouTube

Premierowe odcinki nowego sezony „M jak miłość” już niedługo bo na jesieni, dlatego Kurdej Szatan pojawi się w produkcji. Zostanie usunięta z niej najprawdopodobniej przed następnym sezonem, który produkowany będzie w przyszłym roku.

CZYTAJ TEŻ: Gessler ma nowego partnera! Kim jest jej wybranek?

„Na razie cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej. Scenariusz odcinków, które zobaczymy jesienią, jest już gotowy, więc nie ma mowy o zmianach. Najwcześniej może zniknąć na początku przyszłego roku”. Sytuację postanowiła skomentować sama zainteresowana.

Na szczęście Barbara Kurdej Szatan nie musiała długo czekać na propozycję pracy. Polsat wykorzystał sytuację, dlatego wraz z jej mężem Rafałem Szatanem, została ogłoszona jako jedna z dziesięciu gwiazd najnowszej serii tanecznego show „Taniec z gwiazdami”.

źródło: Se.pl

POLECAMY:

Mucha ostrzega fanów, to jedno, wielkie oszustwo!
Kultowa postać serialu Ranczo znika? Fani zawiedzeni!
Musiał zdradza szczegóły nowego Wiedźmina. Fani w szoku
Gwiazda serialu Ranczo zaliczyła wpadkę i odsłoniła piersi! Wszystko było widać
Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

, , , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →