Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Internauci nie mają wątpliwości

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Samozwańczy król komercyjnej stacji podejmie decyzję o odejściu? Dziennikarz od już ponad 17 lat prowadzi na antenie TVN program pt. „Wojewódzki show”, który niestety w ostatnim czasie stracił na swojej dawnej popularności. Aktualnie gwiazdor na portalu instagram bardzo aktywnie rozwija swój nowy biznes o nazwie „Niewinni Czarodzieje 2.0″. Czyżby Kuba pomału szykował dla siebie alternatywę po odejściu z TVN?

Wojewódzki odchodzi z TVN?

CZYTAJ TEŻ: Kurdej Szatan zdradziła kto będzie jej partnerem w „TzG”!

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim gwiazda stacji TVN, a nawet samozwańczy król komercyjnej telewizji. Niestety w ostatnim czasie nas głową Kuby oraz jego pracodawców znalazły się czarne chmury. Stacja w ostatnim czasie wzmaga się z poważnymi problemami finansowymi, które doprowadziły ją do otwarcia miliardowych rezerw finansowych. Natomiast sam Kuba i jego program „Wojewódzki show” w ostatnim półroczu zanotował poważny spadek oglądalności poniżej jednego miliona.

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Z plotek wynika,  że król zamieni   "Wojewódzki show" na  "Niewinni  czarodzieje 2.0", który promuje na portalu instagram.
Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Z plotek wynika, że król zamieni „Wojewódzki show” na „Niewinni czarodzieje 2.0”, który promuje na portalu instagram.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok

W takiej sytuacji pojawia się coraz więcej pytań dotyczących dalszej przyszłości Króla TVN. Nie brakuje plotek mówiących, iż najnowszy biznes dziennikarza, a więc restauracja „Niewinni Czarodzieje 2.0” – ma być pewnego rodzaju zabezpieczeniem dla gwiazdora, który bardzo aktywnie promuje swój interes na portalu instagram. Czyżby Kuba szykował się pomału na rozstanie z wieloletnimi pracodawcami?

CZYTAJ TEŻ: Mało znane taśmy Kukiza szokują. Oto prawdziwa twarz lidera ruchu k’15 (wideo)

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki pracuje w stacji TVN od 2002 roku. To wówczas dziennikarz otrzymał od władz stacji stworzenie własnego programu rozrywkowego, który jest szerokiej publiczności znany przede wszystkim pod nazwą „Wojewódzki show”.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!
Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz
Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland
loading...

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →