Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz

Udostępnij:

Magda Gessler zainicjowała ostatnio na portalu Instagram tak zwany Gesslerchallenge i szał ogarnął cały internet. Gwiazda TVN i prowadząca program „Kuchenne rewolucje” szaleje w mediach społecznościowych dalej, teraz postanowiła za pozować dla swoich fanów na sedesie!

Królowa TVN, a także gwiazda takich programów jak „Kuchenne rewolucje”, czy „MasterChef” zaprezentowała ostatnio całemu światu swoje umiejętności taneczne. Na swoim profilu na Instagramie zaprezentowała się na filmie wraz z córką Laurą, a także wieloletnim partnerem jak tańczą bez zahamowań. Pani Magda w komentarzu pod nagraniem apelowała do sowich wiernych fanów, żeby też nagrywali swoje wygibasy, inicjując tym samym Gesslerchallenge.

CZYTAJ TEŻ: Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

Fani od razu podjęli wyzwanie, dlatego w internecie zaczęły się pojawiać dziesiątki lepiej lub gorzej tańczących ludzi. Ewidentnie wprawiło to w dobry nastrój Magdę Gessler, gdyż w następnych dniach podzieliła się jeszcze kilkakrotnie filmami z jej harcami w rytm różnej muzyki.

Gesslerchallenge robi szał na Insta!

Magda Gessler (Kuchenne rewolucje, TVN) zainicjowała na portalu Instagram Gesslerchallenge,  szaleje dalej, teraz postanowiła za pozować na sedesie!
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram

Gwiazda TVN idzie jednak krok dalej i na fali dobrego humoru postanowiła pokazać fanom jak pozuje na swoim sedesie. Ludzie zareagowali bardzo pozytywnie na to zdjęcie, dali temu wyraz w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Córka Przybylskiej zarabia potężne pieniądze. Mamy dokładne kwoty

„Wspaniale jest to ze ma pani karierę, popularność i niezależność, a zarazem wygląda na to ze nie ma pani zadartego do góry nosa, i po prostu jest pani PRAWDZIWA i SOBĄ !!! I love this about you!”

„Niczym Afrodyta na muszli, Sukienka skrojona na panią”

„Pani Magdo, pozazdrościć tej energii i dystansu do siebie! Czy mogę prosić o besos?”

„Może czas zacząć tańczyć. Zainspirowała mnie pani, jak chyba każdego dnia, niech moc będzie z Tobą Magdo Boska”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Paweł Kukiz szokuje. Oto co na prawdę myśli o JOW-ach (wideo)
PILNE! Wybuch jądrowy w Rosji! Siła 20x większa od Czarnobyla
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Będzie afera na cały świat! „Tusk jako premier był sterowany przez …
Przybylska walczyła nie tylko z rakiem! Nikt o tym nie powiedział

, , , ,