Kurdej Szatan zdradziła kto będzie jej partnerem w „TzG”!

Barbara Kurdej Szatan ,aktorka znana z serii reklam Play w ostatnich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd w Polsce. Wszyscy możemy podziwiać ją między innymi w „M jak miłość”, które emitowane jest na TVP. Niedawno Polsat oświadczył, że Kurdej Szatan będzie jedną z gwiazd w ich show „Taniec z gwiazdami”. Pani Basia właśnie oznajmiła za pomocą portalu Instagram kto będzie jej partnerował na parkiecie.

Taniec z gwiazdami: Jego 10 edycja zapowiada się naprawdę emocjonująco. Zobaczymy między innymi Reni Jusis, Rafała Szatana, Akopa Szostaka, czy Rudą, wokalistkę zespołu Red Lips. Ale największą gwiazdą tej edycji jest zdecydowanie Barbara Kurdej Szatan, Polsat zrobił wszystko żeby ściągnąć ją do programu.

CZYTAJ TEŻ: Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok

Aktorka przeżywała ostatnio problemy zawodowe w związku ze zwolnieniem jej z TVP z prowadzenia kilku programów rozrywkowych. Niedawno dotarła także do na s informacja, że gwiazda może stracić angaż w „M jak miłość”. Polsat zwietrzył swoją okazję i momentalnie zaangażował Kurdej Szatan i jej męża do „Tańca z gwiazdami”.

Kurdej Szatan ogłosiła kto będzie jej partnerem w show stacji Polsat!

Barbara Kurdej Szatan ("M jak miłość", TVP) pokazała na portalu Instagram z kim będzie tańczyć w programie, produkcji Polsat, "Taniec z Gwiazdami".
Fot.: Jacek Jeschke, Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Premiera jubileuszowej 10 edycji już we wrześniu, dlatego wszystkie gwiazdy ciężko pracują na treningach. Pani Basia zdecydowała się w końcu podzielić ze swoimi fanami informacją kogo produkcja wybrała na jej partnera. Opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan zobaczyła partnera w „Taniec z Gwiazdami” i zaczęła wrzeszczeć na producentów

Niedawno pisaliśmy o tym, że aktorka była bardzo niezadowolona z wyboru tancerza, który będzie jej towarzyszył. Miała podobno narzekać, że jest debiutantem i brak mu doświadczenia. Czy udało jej się go wymienić?

Wydaje się, że tak gdyż jej partnerem okazuje się być Jacek Jeschke, który debiutantem zdecydowanie nie jest. Jeschke ma 28 lat i wystąpił już w programie trzykrotnie, tańczył w parze z Ewą Błachnio, Pauliną Chylewską, a także z Anną Karczmarczyk, z którą odniósł zwycięstwo w 5 edycji. Jak myślicie powtórzy ten sukces z Panią Basią?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Uwaga! Syfilis w Europie. Najwięcej zachorowań zanotowano w konkretnej grupie społecznej
Mało znane taśmy Kukiza szokują. Oto prawdziwa twarz lidera ruchu k’15 (wideo)
Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!
Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz
Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →