Mucha znów to zrobiła! Robi się gorąco na sam widok

Udostępnij:

Anna Mucha lubi wzbudzać pożądanie w męskiej części swoich fanów, dlatego często publikuje odsłaniające trochę za dużo zdjęcia na portalu Instagram, tym razem mocno wyeksponowała piersi. Gwiazda TVP i serialu „M jak miłość” wie jak wzbudzić zainteresowanie mężczyzn, nic więc dziwnego że została wybierana na najseksowniejszą polkę w różnych plebiscytach. Ostatnio Pani Ania dołączyła do obsady serialu emitowanego na antenie stacji TVP2 „Za marzenia”.

Druga połowa lat dziewięćdziesiątych to czas, w którym na ekrany naszych telewizorów wkroczyła pewnym krokiem nowa gwiazda. Anna Mucha zyskała olbrzymią popularność dzięki występom w takich filmach jak „Młode Wilki 1/2”, czy „Chłopaki nie płaczą”.

CZYTAJ TEŻ: Gessler pozuje na sedesie. Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczysz

Później przyszły role w serialach. Od 2003 roku gra w produkcji TVP pod tytułem „M jak miłość”, po drodze grałam jeszcze w serialu „Prosto w serce”. A od tego roku dołączyła do obsady serialu emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVP2 pod tytułem „Za marzenia”. Wciela się tam w postać Miss Gabi, a partnerują jej Maja Bohosiewicz, Katarzyna Figura, Jan Wieczorkowski, czy Kuba Wesołowski.

Mucha pozuje na Insta, widać jej piersi!

Anna Mucha pokazała piersi na portalu Instagram. Aktorka występuje obecnie w dwóch produkcjach TVP są to "M jak miłość" oraz "Za marzenia".
Fot.: Anna Mucha, screen/ Instagram

Anna Mucha od początku uchodziła za jedną z najseksowniejszych polek i nie bała się to pokazywać. Sławne są jej rozbierane sesje zdjęciowe dla takich magazynów jak Playboy, czy CKM. Każda z nich była pełna seksapilu. Dlatego nie może dziwić fakt, że aktorka została wybrana w kilku plebiscytach na najpiękniejszą w naszym kraju.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan zobaczyła partnera w „Taniec z Gwiazdami” i zaczęła wrzeszczeć na producentów

Mucha i tym razem nie zawiodła swoich fanów, dodając zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, na którym dzielnie prezentuje piersi. Ludzie śledzący jej konto byli tym faktem zachwyceni.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland
Córka Przybylskiej zarabia potężne pieniądze. Mamy dokładne kwoty
Mało znane taśmy Kukiza szokują. Oto prawdziwa twarz lidera ruchu k’15 (wideo)
Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!

, , , , ,