Kurdej Szatan pokazała swoją córkę. Co za zdjęcie

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej córka robią furorę na portalu Instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość postanowiła na popularnym portalu społecznościowym wstawić zdjęcie swojej córeczki Hani oraz męża Rafała Szatana. Fani najnowszej gwiazdy tanecznego show „Taniec z Gwiazdami” po prostu się rozpłynęli pod wpływem zdjęcia. Jak widać Hania, to już duża dziewczynka, która niedawno postawiła swoje pierwsze edukacyjne kroki.

Barbara Kurdej Szatan i jej córka

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka tej jesieni dodatkowo bierze udział w tanecznym show „Taniec z Gwiazdami”. Razem z Basią na scenie zobaczymy także jej męża Rafała, który przy swojej żonie staję się być coraz bardziej popularny i rozchwytywany przez kolorowe media. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja, która w tego typu odsłonie jest ostatnio specjalnością Polsatu. Prawie dwa lata temu miliony widzów przykuwała do telewizorów rywalizacja między Jarosławem Kretem i Beatą Tadlą. Czy dziś równie ciekawe show wykonają Państwo Szatan?

Barbara Kurdej Szatan i jej córka robią furorę na portalu instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wystawiła na portal Instagram zdjęcie córki i męża.
Barbara Kurdej Szatan i jej córka robią furorę na portalu Instagram. Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość wystawiła na portal Instagram zdjęcie córki i męża.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler szuka osoby na zmywak. Stawka powala!

Basia Kurdej Szatan jest mężatką od 2011 roku. Tak jak już o tym pisaliśmy jej mężem, jest Rafał Szatan, który jest aktorem oraz piosenkarzem. Para ma 7-letnią córkę Hanie, która w tym roku we wrześniu udała się do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z doniesień mediów możemy wnioskować, iż był to bardzo ważny moment dla Barbary Kurdej Szatan, która z powodu rozpoczęcia edukacji córki miała poprosić producentów serialu „M jak Miłość” o dłuższy urlop. Aktualnie gwiazda postanowiła się pochwalić na portalu Instagram swoimi obiema pociechami. Fani nie kryli zachwytu z powodu zdjęcia.

View this post on Instagram

@rafal.szatan_this_is_me ❤️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prawda o Przybylskiej wyszła dopiero po jej śmierci

Kim jest Barbara Kurdej Szatan

Basia Kurdej Szatan to aktorka, która dała się poznać szerszej publiczności za sprawą przede wszystkim reklamy znanej sieci komórkowej. Basia dzięki temu zyskała tak sporą sympatię widzów, że już w niedługim czasie zaczęła otrzymywać pierwsze poważniejsze oferta pracy. Jedną z nich był angaż w serialu „M jak Miłość”, który przyniósł aktorce jeszcze większą popularność. Dziś jej kariera jest naprawdę bardzo bogata. Basia jest aktualnie jedną z najczęściej zatrudnianych polskich aktorek w filmach komediowych.

POLECAMY:

Ranczo i Miodowe lata skrywały tajemnicę. Tego nie wiedziałeś
Mucha nie zna wstydu! To co teraz pokazała tylko to potwierdza
Kim jest syn Magdy Gessler? Będziecie w szoku!
Psy III W Imię Zasad: Pazura ujawnia kulisy produkcji
Metamorfoza Krupy robi furorę. Jaki jest jej sekret?

, , ,