Kurdej Szatan zmieszana z błotem. Poszło o „TzG”!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan po ostatnim występie w show „Taniec z Gwiazdami” raczej na długo zapamięta komentarz znanego tancerza, którym jest Żora Korolyov. Były uczestnik „TzG” odniósł się do ostatniego występu gwiazdy „M jak Miłość”, który zebrał niemal rekordowe oceny od najbardziej surowej części jurorów programu telewizji Polsat. Czyżby z góry było już wiadome, kto wygra nową serię Tańca z Gwiazdami?

CZYTAJ TEŻ: Joanna Liszowska całkiem nago. Takiej sesji jeszcze nie było

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan i Żora Korolyov: Były tancerz show Taniec z Gwiazdami krytycznie o znanej aktorce

Barbara Kurdej Szatan to gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka dodatkowo występuje w serialu telewizji Polsat „W Rytmie Serca”. Małymi krokami Basia staję się wielką gwiazdą komercyjnej stacji. Jej przygoda z telewizją publiczną dobiega końca, zatem całą sytuację starają się wykorzystać władzę Polsatu, które stopniowo angażują aktorkę w coraz większą ilość własnych produkcji. Jedną z nich jest najnowsza edycja tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Kurdej Szatan jest jedną z największych faworytek programu.

Barbara Kurdej Szatan i Żora Korolyov chyba za sobą nie przepadają po ostatnim odcinku show Taniec z Gwiazdami. Gwiazda TVP i M jak Miłość krytykowana.
Barbara Kurdej Szatan i Żora Korolyov chyba za sobą nie przepadają po ostatnim odcinku show Taniec z Gwiazdami. Gwiazda TVP i M jak Miłość krytykowana.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mucha znowu kusi zdjęciami! Panowie lepiej usiądźcie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan jest stawiana w roli największej faworytki do zwycięstwa w tanecznym show telewizji Polsat. Niestety jej ostatni występ wywołał niemałą burzę w Internecie, mianowicie sprawcą całego zamieszania jest były tancerz „TzG” Żora Korolyov. Były uczestnik programu odniósł się w dosyć krytycznym tonie do wysokiej oceny występu Barbary Kurdej Szatan. W jego ocenie jest ona poważnie zawyżona, ponieważ w całym występie zauważył wiele nieprawidłowości. W tym miejscu warto dodać, iż za pierwszy swój taniec Barbara Kurdej Szatan otrzymała aż 29 punktów na 30 możliwych! Niestety, w takiej sytuacji półfinalista mistrzostw świata postanowił zareagować. Jego opinia znalazła spore poparcie u internautów.

Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30… No nie znam się na tańcu niestety – stwierdził tancerz.

Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy. Obiecuję więcej nie komentować. Pozdrawiam, Wasz Żora – kończy swój wpis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Opinię Żory poparli internauci, którzy z góry twierdzili, że już dziś jest wiadome, kto zwycięży w najnowszej odsłonie Tańca z Gwiazdami.

POLECAMY TAKŻE:

Doda szczerze o wierzę. Tego wielu nie wiedziało
Mandaryna szczerze o Tajner. Nie lubią się?
SZOK! Magda Gessler zdradza sekrety u Kuby Wojewódzkiego
Barbara Kurdej Szatan doznała kontuzji? To koniec?!
Magda Gessler szczerze o Big Brotherze. Oto jej faworyci
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →