Dantejskie sceny we Włoszech! Uwięziona ze zwłokami męża

Koronawirus zdestabilizował Włochy, została zarządzona kwarantanna, jak donoszą media, jedna kobieta we Włoszech jest uwięziona ze zwłokami męża. To mieszkanka małego miasteczka Borghetto Santo Spirito. Tkwi w mieszkaniu z nieżyjącym małżonkiem od poniedziałku. Mężczyzna zmarł na koronawirusa.

Nie przewieziono zwłok do domu pogrzebowego. Wszystko przez wzgląd na bardzo restrykcyjne rozporządzenie rządu odnośnie obowiązującej kwarantanny. ze względu na restrykcyjne przepisy dotyczące kwarantanny.

Włoszka nie może opuścić mieszkania w Borghetto Santo Spirito, w którym leży ciało jej zmarłego męża. Powodem jest zarządzona kwarantanna – potwierdził dla CNN burmistrz miasta Giancarlo Canepa.

Kwarantanna we Włoszech

„Tak, to prawda. Kobieta wciąż jest ze zwłokami męża w mieszkaniu. Nie będziemy w stanie wywieźć ciała do środy” – mówił we wtorek Canepa. Wyjaśniał, że takie są wymogi kwarantanny. „Postępujemy zgodnie z protokołem”

– stwierdził.

Najbardziej szokującym jest fakt, że mimo wykrycia u mężczyzny koronawirusa nie został on przewieziony do szpitala. Przyznano jednocześnie, że nigdy nie powinno było dojść do sytuacji.

CZYTAJ TEŻ: Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

„Teraz najważniejsze jest, by pomóc tej kobiecie. Nikt nie może się tam zbliżać, nikt nie może nawet do niej wejść i ją pocieszyć. Nie wyobrażam sobie, przez co przechodzi”

– powiedział sąsiad małżeństwa dla lokalnej telewizji.

Podano, że kobieta jest w strasznym stanie. Stoi całymi dniami na balkonie, płacze i błaga o pomoc.

Potężne restrykcje jakie zostały wprowadzone przez rząd włoski doprowadziły już do nie jednego absurdu, bowiem nawet pogrzeby zostały odwołane. O ile zrozumiałym jest fakt dbania o nierozprzestrzenianie się wirusa. Tak sytuacja z małego włoskiego miasteczka jest makabryczna i irracjonalna.

Koronawirus zdestabilizował Włochy, została zarządzona kwarantanna, jak donosza media, jedna kobieta we Włoszech jest uwięziona ze zwłokami męża
Koronawirus zdestabilizował Włochy, została zarządzona kwarantanna, jak donosza media, jedna kobieta we Włoszech jest uwięziona ze zwłokami męża

źródło: interia

Polecamy także:

Tak naprawdę zaczęła się jej kariera. Roxie szczera jak nigdy

Wieniawa ma zmasakrowaną twarz! Szokujące zdjęcia obiegły sieć

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie! O tym nikt nie wiedział

To może Cię również zainteresować:

Czy szkoły zostaną zamknięte? Jest odpowiedź

Pacjent z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala

Dramatyczny apel Polaka mieszkającego we Włoszech

Dramatyczna sytuacja w Polsce. Pacjenci w stanie ciężkim

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →