Tomasz Kammel stracił pracę. Znamy powody jego zwolnienia z TVP

Tomasz Kammel (Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland w TVP) stracił pracę w TVP w 2007 roku. Był to jeden z najcięższych i niewyobrażalnych momentów w karierze popularnego prezentera telewizyjnego.

Czytaj też: Sensacja w sprawie wyborów! PKW zabrała głos

Dziś wydaje się, że w życiu Tomasza Kammela wszystko jest bardzo dobrze poukładane i przysłowiowa „powtórka z rozrywki” mu nie grozi. Mimo wszystko można odnieść wrażenie, że dziennikarz wciąż przed oczami ma sytuację, która go spotkała 13 lat temu. Jak sobie z tym wówczas poradził i czy dziś jest zabezpieczony na taką sytuację?

Tomasz Kammel to bezapelacyjna gwiazda i twarz programów rozrywkowych TVP. Dziś możemy Tomka oglądać w największych hitach Telewizji Polskiej, a są nimi między innymi The Voice of Poland, The Voice Kids, The Voice Senior oraz Dance Dance Dance.

Tomasz Kammel stracił pracę w TVP

Na dodatek Kammel jest jednym z najbardziej lubianych prowadzących programu śniadaniowego – Pytanie na śniadanie. Dziś wydaje się, że dziennikarz ma wszystko w życiu zawodowym poukładane. Niestety nie zawsze tak było. W 2007 roku po dziesięciu latach pracy w TVP Tomasza Kammela niespodziewanie zwolniono.

Wówczas prezenter robił wszystko, aby wyjść z tej sytuacji obronną ręką. Mało kto o tym wie i pamięta, ale Tomasz Kammel po zwolnieniu z TVP zajął się stand up’em! Wyobrażacie sobie prezentera TVP w roli komika sprzedającego śmieszne historie na scenie?

Nam ciężko to przychodzi do głowy, lecz tak rzeczywiście było. Dziennikarz był zmuszony do tego, aby poszerzyć swoje zawodowe horyzonty i po prostu nie zniknąć na dobre. Dziś jest już na szczęście tam, gdzie zaczęła się jego zawodowa ścieżka. Jak dziś widzi swoją pracę?

Zobacz również: Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Gwiazdor TVP nie obawia się utraty pracy

Uprawiam wolny zawód, którego specyfiką jest to, że ciągle coś przychodzi i odchodzi. Działam na wielu polach, bo taki jestem i nie umiem inaczej. Z jednej strony „The Voice of Poland” i poranna karuzela w „Pytaniu na śniadanie”, z drugiej bycie bliżej ludzi, czyli występy na żywo i szkolenia.

– mówił Tomasz Kammel odpowiedział na pytanie, czy aktualnie szuka zabezpieczenia na wypadek ponownej utraty pracy.

Tomasz Kammel (Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland w TVP) stracił pracę w TVP w 2007 roku. Czy dziś  jest gotów na ponowne zwolnienie?
Tomasz Kammel (Pytanie na śniadanie, The Voice of Poland w TVP) stracił pracę w TVP w 2007 roku. Czy dziś jest gotów na ponowne zwolnienie?/ screen YouTube

Źródło: Party

Polecamy także:

Wstrząsające wyznanie Najmana! Alkohol i narkotyki

Jackowski ostrzega przed niebezpieczeństwem. Będzie bardzo źle

„Wiele dowodów, że koronawirus pochodzi z laboratorium z Chin”. Sensacyjne wieści

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →