Skandaliczne słowa o Kaczyńskim! Ostra przesada

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim wypowiedział Maciej Stuhr, stwierdził on, że Jaroław Kaczyński jest jak narkoman. To bardzo ostre słowa, które padły na żywo w jednej z audycji, w której brał udział kontrowersyjny aktor.

Czytaj też: Anna Mucha nago w łóżku Wojewódzkiego? Zdradził ją szczegół

Maciej Stuhr to osoba z polskiego świata show biznesu, która od prawie 5 lat bardzo aktywnie komentuje bieżące wydarzenia polityczne w Polsce. Jednocześnie aktor nie kryje się ze swoim całkowitym brakiem sympatii do rządu Prawa i Sprawiedliwości oraz prezesa tejże partii, a więc Jarosława Kaczyńskiego.

Maciej Stuhr od dawna okazuje, że za aktualną władzą po prostu nie przepada. Aktor wyraził to już wielokrotnie i do tego stopnia, że przez swoich przeciwników jest określany mianem „etatowego protestującego”.

Maciej Stuhr stwierdził, że Jarosław Kaczyński jest jak narkoman

W zasadzie nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przez ostatnie pięć lat popierał zdecydowaną większość akcji wymierzonych przeciwko rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Teraz ponownie postanowił wyrazić swój krytyczny stosunek wobec rządzących przy okazji wizyty w radiu RMF FM.

Maciej Stuhr w popularnej rozgłośni wypowiedział się na temat aktualnego postępowania rządu Prawa i Sprawiedliwości w dobie epidemii koronawirusa oraz kryzysu gospodarczego. Jego zdaniem rząd na czele z prezesem Jarosławem Kaczyńskim urządza pewnego rodzaju gierki polityczne.

W swojej wypowiedzi aktor użył bardzo mocnych słów. Przyrównał między innymi byłego premiera polskiego rządu do narkomana, który spożywa ostatnią dawkę heroiny ze świadomością, że go ona zabije.

Zobacz również: Rutkowski ujawni prawdę o Kacperku? Wstrząsające wieści

Pan prezes Kaczyński jest mocno odrealnionym człowiekiem. Graczem, który będzie grał w kasynie, dopóki nie przegra ostatniej złotówki. Jest narkomanem, który nie powstrzyma się od zażycia ostatniej dawki heroiny, nawet jeżeli wie, że ona go zabije. Taki pęd na władzę, nawet w obliczu zagrożenia narodu wirusem, granie dalej w te wszystkie gierki, to coś niebywałego”

wyznał w Radiu Zet Maciej Stuhr.

Skandaliczne słowa o Kaczyńskim wypowiedział Maciej Stuhr, stwierdził on, że Jaroław Kaczyński jest jak narkoman. To bardzo ostre słowa
Skandaliczne słowa o Kaczyńskim wypowiedział Maciej Stuhr, stwierdził on, że Jaroław Kaczyński jest jak narkoman. To bardzo ostre słowa/ screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Doda skompromitowana! Nagranie krąży w sieci

Od jutra otwarte galerie handlowe. Zobacz zasady

Nowe zgony i zakażenia! Niepokojące sygnały

,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →