Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego jak uczniaka! Chodzi o film Latkowskiego

Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego wypowiadając bardzo ostre słowa, odniósł się do głośnej produkcji jaką jest film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”.

Zobacz również: Ujawnione prawdziwe oblicze o. Rydzyka. Wszystko się nagrało

Dyskusja wciąż nie przygasła i toczy się wokół zarówno filmu Latkowskiego jak i debacie w TVP po premierze reportażu. Głos zabrało wielu celebrytów, ludzi ze świata sztuki i sportu. Wśród nich znalazł się również były prezes PZPN Michał Listkeiwicz.

Zaraz po produkcji filmu, były prezes wyznał bolesną prawdę o tym, że w dzieciństwie był molestowany. Zaraz później oberwało się Kubie Wojewódzkiemu. Gwiazda TVN był wspomniany w filmie oraz w debacie. Latkowski zarzucił 56-letniemu celebrycie między innymi to, że nie reagował na krzywdę dzieci.

Listkiewicz teraz odniósł się do tej sprawy w bardzo mocnych i strych słowach skierowanych wprost do „króla TVN”.

Czytaj teraz: Wałęsa pijany lub niespełna rozumu? Niewiarygodny pokaz chamstwa!

Były prezes PZPN dla „Super Expressu” powiedział, że ufa i popiera oraz wierzy Zborowskiemu który stwierdził, że gdyby wiedział co się wyprawia to by w życiu nie popierał „Zatoki Sztuki”. Zaraz potem wypalił, że absolutnie nie wierzy natomiast Wojewódzkiemu.

Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego

„Jemu akurat wierzę w przeciwieństwie do celebryty Kuby Wojewódzkiego, który straszy sądem, zamiast po ludzku przeprosić. Facetowi żyjącemu z upokarzania innych, żerującemu na prymitywnych instynktach dedykuję piosenkę Eltona Johna o trudnym słowie „Sorry””

– napisał Michał Listkiewicz w „Super Expressie”.

„Obawiam się, że takich zatok jest więcej, a biura podróży organizujące zboczonym Niemcom sekswycieczki do Tajlandii dobrze wiedzą, że zarabiają brudne pieniądze. Zepsutym celebrytom brak wrażliwości wielu sportowców”

– dodał Listkiewicz.

Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego wypowiadając bardzo ostre słowa, odniósł się do głośnej produkcji jaką jest film Sylwestra Latkowskiego
Listkiewicz zgasił Wojewódzkiego wypowiadając bardzo ostre słowa, odniósł się do głośnej produkcji jaką jest film Sylwestra Latkowskiego

Źródło: SE

Polecamy także:

Wyciekł plan rządu na obowiązek noszenia maseczek. Wiele osób się wścieknie

Sensacja w rodzinie Andrzeja Dudy! Wszyscy patrzą na Kingę

Mucha nie ma wstydu. Pokazała się topless i to w jakiej scenerii!

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →