Sensacja w rodzinie Andrzeja Dudy! Wszyscy patrzą na Kingę

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Córka Andrzeja Dudy, Kinga na dłużej pozostanie w Londynie w Wielkiej Brytanii, prezydent Andrzej Duda jest dumny z córki, która odnosi tam sukcesy.

Czytaj też: Fatalny błąd! Właśnie podano prawdziwą ilość zakażonych w Polsce

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Na jesieni zeszłego roku córka pary prezydenckiej, Kinga Duda rozpoczęła pracę w jednej z najlepszych kancelarii adwokackich w Warszawie. Media były zaskoczone takim obrotem spraw, gdyż córka prezydenta dopiero ukończyła studia, a do tej kancelarii jest bardzo się dostać nawet doświadczonym prawnikom. Kinga jednak nie za długo tam popracowała.

„Po trzech miesiącach od rozpoczęcia nowej pracy, Kinga Duda postanowiła z niej zrezygnować. Wiadomość o zakończeniu współpracy przekazała za pośrednictwem portalu LinkedIn. Nie zamieściła jednak informacji o podjęciu nowej pracy”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– donosił wtedy Fakt.

Córka prezydenta Andrzeja Dudy zostaje na dłużej w Wielkiej Brytanii

View this post on Instagram

To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść… ? Duma! ??‍??

A post shared by @ andrzejduda on

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak się później okazało prezydentówna podjęła taki krok, gdyż otrzymała intratną ofertę trzymiesięcznego stażu w jednej z najlepszych kancelarii w Londynie.

Staż był nagrodą, którą Kinga otrzymała za reprezentowanie Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie. Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot dotyczącego prawa międzynarodowego.

Zespół, którego członkiem była Kinga Duda zajął bardzo dobre trzecie miejsce. Dzięki temu właśnie mogła odbyć trzymiesięczny staż w londyńskiej kancelarii, która specjalizuje się w arbitrażu gospodarczym.

„Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać”

– wyznał w jednym z wywiadów prezydent Andrzej Duda.

Zobacz również: Szumowski ujawnił kiedy zdejmiemy maseczki!

Niestety prezydent będzie musiał jeszcze dłużej wytrzymywać rozłąkę z córką, gdyż ta sprawiła się na stażu tak dobrze, że otrzymała propozycję etatu.

„Staż Kingi Dudy upływał z końcem maja, ale wiadomo, że w Londynie pozostanie na dłużej. Kancelaria musi być zadowolona z jej pracy, ponieważ zdecydowała się na przedłużenie współpracy”

– donosi anonimowy informator z kancelarii prezydenta.

Córka Andrzeja Dudy, Kinga na dłużej pozostanie w Londynie w Wielkiej Brytanii, prezydent Andrzej Duda jest dumny z córki, która odnosi tam sukcesy.
Córka Andrzeja Dudy, Kinga na dłużej pozostanie w Londynie w Wielkiej Brytanii, prezydent Andrzej Duda jest dumny z córki, która odnosi tam sukcesy. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Co się dzieje z płucami gdy nosimy maseczkę? Lekarz wyjaśnia

Szumowski ostrzega! Może nam grozić nie jedna, a dwie epidemie. Padła data

Kolejne zgony i zachorowania. Najnowsze dane ministerstwa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →