Pazura obrywa na Insta! Poszło o coś absurdalnego

Kobiet nie pyta się o wiek, ale Edyta Pazura sama chętnie chwali się tym, jaka różnica lat dzieli ją od męża (Cezary Pazura). Z racji tego, że jest małżonką słynnego aktora, podlega krytyce ze strony fanów obserwujących jej Instagram, bowiem dla celebrytów nie ma taryfy ulgowej. Ludzie potrafią rozkręcać aferę z byle powodu, ale to, co ostatnio stało się na profilu Edyty przeszło najśmielsze oczekiwania. A zaczęło się niewinnie. – Celebrytka wrzuciła na Instagram zdjęcie z wyjazdu, na jaki pojechała z mężem zmęczonym zdjęciami do filmów „Futro z misia” i „Psy III”.

Czytaj też: Patrycja Kazadi wyznała jaki koszmar przeżyła! Będziecie w szoku!

Cezary Pazura mógłby być ojcem swojej żony, bowiem Edyta Pazura ma 31 lat, a aktor komedii „Futro z misia” 57 lat. Para dogaduje się jednak świetnie i może stanowić wzór. Słynne małżeństwo pojechało na Cypr na zasłużone wakacje, bo aktor grający w filmie „Psy III” miał pracowitą końcówkę roku.

Edyta Pazura poczuła absurdalny gniew Instagrama

Edyta Pazura (wiek 31) i Cezary Pazura ("Futro z misia" i "Psy III") są na wakacjach, ale polskie Insta piekiełko dogoniło ich tam.
fot.: Edyta Pazura, screen/ Instagram

Pazura wrzuciła na Instagram zdjęcie jak się relaksuje, ale część fanów postanowiła się do niej przyczepić z zupełnie absurdalnego powodu. Otóż na fotografii widać książkę Olgi Tokarczuk, słomkowy kapelusz i etui od okularów.

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekret. Chodzi do…

I właśnie o to etui rozgorzała walka, bowiem część komentujących uznała, że okulary marki Chloe to są za drogie, by w nich czytać książki noblistki. Serio. Ktoś uznał, że Edyta Pazura jest młoda, że jej wiek oznacza, że lansuje się ona drogimi okularami i ambitną literaturą. Widocznie książki Tokarczuk można czytać tylko w okularach kupionych na bazarze…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Rafał Szatan mówi wprost. Prześladuje mnie…
Lewandowska zaatakowana! Ludzie zniszczyli ją całkowicie!
Gessler pokazała się w bikini i bez makijażu! Opadną wam szczęki
Siwiec oskarżona o hipokryzję! Poszło o wiarę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!

, , , ,