Gessler bezlitosna! Widzowie płaczą

We wczorajszym odcinku show „Kuchenne rewolucje”, Magda Gessler odwiedziła Wrocław, by pomóc dwóm młodym chłopakom wykaraskać się z kłopotów. Dzięki fachowej interwencji jurorki programu „MasterChef”, podupadająca „Tarta Poducha” przeobraziła się w kolorowe „Bistro Pyszne Korzenie”. Profil Instagram programu umieścił krótką fotorelację z tej przemiany, ale zdjęcia nie oddadzą całego dramatyzmu wczorajszego odcinka. To trzeba było zobaczyć!

Czytaj też: Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!

Wrocław nie należy do miejsc, gdzie łatwo prowadzi się biznes restauracyjny. Ogromna konkurencja sprawia, że aby odnieść sukces, trzeba mieć naprawdę dobry pomysł, mnóstwo chęci do pracy i wizję. Fachowe doradztwo oczywiście również nie zaszkodzi. Z tego założenia wyszli Krzysztof i Adrian – dwóch 25-latków prowadzących restaurację w sercu stolicy Dolnego Śląska. Gdy ich wymarzony biznes zaczął podupadać, skontaktowali się z producentami programu „Kuchenne rewolucje”, by sprowadzili Magdę Gessler na ratunek.

Gessler i „Kuchenne rewolucje” znów odnoszą sukces

Magda Gessler i "Kuchenne rewolucje" odwiedzają Wrocław. "Bistro Pyszne Korzenie" to sukces jurorki "MasterChef". Instagram programu pokazuje efekty.
fot.: Bistro Pyszne Korzenie, screen/Instagram

Już od wejścia, gwiazda programu „MasterChef” poczuła, że jeśli lokal ma mieć przyszłość, konieczna będzie zmiana podejścia młodych właścicieli na bardziej biznesowe. „Dzieci się bawią i płacą za to ogromną cenę” podsumowała kwaśno działania Adriana i Krzysztofa, ale na szczęście zaraźliwy entuzjazm ekipy restauracji i jej otwartość na krytykę sprawił, że Magdzie Gessler udało się sprawnie przemienić tę niepozorną bryłkę węgla w prawdziwy diament. Nie bez wpływu był tu również fakt, że załoga knajpki miała kulinarny talent, a ich potrawy były najzwyczajniej smaczne.

Czytaj też: Tak teraz wygląda Kacper Boski. Będziecie w szoku!

Transformacja z „tartej poduchy” w „Bistro Pyszne Korzenie” okazała się być strzałem w dziesiątkę. Wnętrze zostało odmienione, co dobrze ukazuje fotografia zamieszczona na profilu Instagram programu „Kuchenne rewolucje”. Zmianie uległ też jadłospis, do którego Gessler wprowadziła kilka swoich propozycji. Wszystko to, oraz ciężka praca załogi sprawiło, że kilka miesięcy po pierwszej wizycie Magdy Gessler, sympatycznym młodym restauratorom udało się wyjść z długów i po raz pierwszy od długiego czasu mogli z nadzieją patrzeć w przyszłość. Sukces przemiany potwierdzają także komentarze mieszkańców Wrocławia, którzy rozpływają się w zachwytach nad smakiem potraw i klimatem wnętrza. Natomiast widzowie programu zgodnie twierdzą, że był to jeden z najlepszych, najbardziej wzruszających i wyciskajacych łzy odcinków „Kuchennych rewolucji”.

źródło: Instagram, Kuchenne rewolucje

POLECAMY:

Baron już tak nie wygląda! Internauci w szoku
Michał Wiśniewski nie żyje? Szokujące wyznanie Tajner
Wszyscy na to czekali! Gessler ogłosiła to na Instagramie
Chajzer ofiarą klątwy Ibisza? Internauci umierają ze śmiechu
Julia Wieniawa nie wytrzymała! Zamknęła usta hejterom
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , ,