Majdan-Rozenek zmasakrowana! Internauci nie mają litości

Małgorzata Rozenek-Majdan jest osobą, która idzie przez życie na własnych warunkach. Jej silna osobowość, liczne sukcesy oraz nieprzeciętna uroda sprawiają, że „Perfekcyjna pani domu” jest wzorem do naśladowania dla tysięcy Polek. Oprócz spraw zawodowych, gwiazdę programu „Iron Majdan” angażują także sprawy społeczne. Od jakiegoś czasu Rozenek zajmuje się kwestią braku finansowania procedury in vitro dla par, które nie mogą doczekać się dzieci. Jej profil w serwisie Instagram wypełniają w dużej części wpisy poświęcone właśnie temu problemowi.

Czytaj też: Magda Gessler aresztowana! Szok w TVN!

Bycie osobą „na świeczniku”, oprócz przywilejów, niesie za sobą również pewne zobowiązania. Popularność daje możliwość wpływania na innych i kształtowania rzeczywistości wokół siebie, dlatego tak ważne jest, by wykorzystywać ją w odpowiedzialny sposób. Niektórzy celebryci konsumują swój sukces bezrefleksyjnie i nie czują potrzeby dawania czegoś społeczeństwu, ale do tej grupy nie zalicza się na szczęście Małgorzata Majdan-Rozenek, która angażuje się w różnorakie prospołeczne akcje. Ostatnio na sztandarach Rozenek pojawiła się kwestia finansowania z budżetu państwa procedury in vitro. Jest to dla niej sprawa osobista, gdyż jak sama otwarcie mówi, gdyby nie lekarze, nie zaznałaby matczynego szczęścia.

Rozenek promuje in vitro, internauci nie mieli litości!

Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o in vitro. "Perfekcyjna pani domu" na swoim profilu Instagram wciąż o tym pisze. Co na to fani połówki "Iron Majdan"?
fot.: Małgorzata Rozenek-Majdan, screen/Instagram

Chcąc pomóc tym niepłodnym parom, które z powodów finansowych nie mogą poddać się zabiegowi zapłodnienia in vitro, „Perfekcyjna pani domu” stała się ambasadorką akcji mającej na celu wymuszenie na rządzących zmiany ich podejścia do finansowania tej procedury z publicznych pieniędzy. Żeńska połowa duetu „Iron Majdan” regularnie bierze udział w konferencjach, panelach dyskusyjnych i innych akcjach propagujących tę ideę, z czego regularnie zdaje relacje swoim fanom za pomocą mediów społecznościowych, w tym serwisu Instagram.

Czytaj też: Tak teraz wygląda Kacper Boski. Będziecie w szoku!

Nie inaczej było wczoraj, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na swój profil krótki film zapraszający na konferencję poświęconą in vitro, która odbyła się tego samego dnia w siedzibie Rzecznika Praw Obywatelskich. Niestety jej apel spotkał się z zupełnie niespodziewaną reakcją internautów, którzy zamiast pochylić się na problemem in vitro, zaczęli zarzucać Rozenek, że w czasie nagrywania filmu stosuje dużo filtrów, że jest zbyt wystylizowana i „wylaszczona”. Zupełnie, jakby o ważnych sprawach można było mówić tylko w rozczochranej fryzurze i starym, wyciągniętym swetrze. Znając silny charakter Małgorzaty, bezduszność internautów spłynęła po niej, jak woda po kaczce, ale niesmak z pewnością pozostał.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Baron już tak nie wygląda! Internauci w szoku
Michał Wiśniewski nie żyje? Szokujące wyznanie Tajner
Wszyscy na to czekali! Gessler ogłosiła to na Instagramie
Chajzer ofiarą klątwy Ibisza? Internauci umierają ze śmiechu
Julia Wieniawa nie wytrzymała! Zamknęła usta hejterom

, , , , ,