Danuta Martyniuk przerwała milczenie. W jego życiu jest już inna kobieta. Pójdzie na noże

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Daniel Martyniuk ma romans, jego zdrada wyszła na jaw. Matka Daniela, Danuta Martyniuk przerwała milczenie nie pozostawiając na synu suchej nitki.

Czytaj tez: 5 kroków, by przygotować ucznia do nauki w domu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

To że syn gwiazdora diso-polo w końcu dopuści się rzeczy najgorszych było widomym praktycznie od początku gdy zaczął w mało chwalebny sposób brylować w mediach plotkarskich. Jednakże to co zrobił teraz przeszło nasze najczarniejsze scenariusze.

Sprawa jest bardzo poważna oraz na tyle ostra, że milczenie postanowiła przerwać Danuta Martyniuk, matka Daniela. Jej słowa zapewne mu się nie spodobają.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Innych już nigdy nie zrobisz! Najlepsze racuchy orkiszowe z jabłkami zachwycą Ciebie i Twoich bliskich

Ciężko sobie nawet wyobrazić jaką tragedię musi przeżywać teraz rodzina i najbliżsi z otoczenia Martyniuków.

Martyniuk ma romans, zdrada wyszła na jaw? Jego matka przerwała milczenie

Daniel Martyniuk zasłynął licznymi skandalami. Jego lekkomyślne podejście do życia nie raz pakowało go w kłopoty. Ostatnimi czasy pisaliśmy o tym, że trafił za kratki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz kolejne wiadomości sprawiają, że atmosfera wokół gwiazdora disco polo robi się coraz gęstsza, Wyszło bowiem na jaw nieuczciwe życie syna Zenka Martyniuka. Okazuje się, że młody mężczyzna będąc wciąż w małżeństwie z Eweliną, już znalazł sobie inną kobietę.

Jego kochanką miała być Faustyna, z którą spotykał się przed kilkoma laty. Pani Danuta, matka skandalisty już dużej nie chce bronić syna. To co powiedziała powinno go mocno zaboleć i przede wszystkim dać do myślenia.

– Ona zawsze osaczała Daniela, chodziła za nim i nic dobrego z tego nie wynikło. Nie lubię tej całej Faustyny i proszę to sobie zapamiętać. Nie chcę mieć z nią nic wspólnego – powiedziała Danuta Martyniuk w rozmowie z tabloidem „Twoje Imperium”.

To również może Cię zainteresować: Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Pani Danuta oczywiście życzy sobie aby syn opamiętał się i wrócił do synowej. Ewelina pomimo tego, że nie jest rodzoną córką Martyniuków zaczęła zajmować szczególne miejsce w sercu rodziców jej męża. Nic w tym dziwnego. Jest matką ich wnuka. Niestety pomimo nadziei jaką posiada matka Daniela, nic nie wskazuje na to, aby para miała się pogodzić. Martyniuk przez swój romans ostatecznie pogrzebał ich szanse na wspólne życie.

– Ewelina jest dla mnie jak córka, bo to jest anioł, nie dziewczyna. To ona zawsze będzie moją synową, moją rodziną – mówiła o swojej synowej Pani Danuta Martyniuk.

Źródło: TwojeImperium

Daniel Martyniuk ma romans, jego zdrada wyszła na jaw. Matka Daniela, Danuta Martyniuk przerwała milczenie nie pozostawiając na synu suchej nitki

Polecamy także:

To koniec TVN? Wyszła gigantyczna afera. Prezes wyleciał na bruk

Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

Tyle zarabiają najbliżsi współpracownicy Kaczyńskiego! Prawda wyszła na jaw

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →