Mazurek zmiażdżył Trzaskowskiego w RMF. To trzeba zobaczyć (wideo)

Rafał Trzaskowski i Robert Mazurek zmierzyli się ze sobą niedawno w radiu RMF, gdzie rozmawiali na temat bieżących spraw ratusza. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych kwestii był fakt zatrudnienia w ratuszu Mariusza Kozaka-Zagozdę.

Czytaj też: Starcia z policją na Marszu Antycovidowców. Użyto gazu

Mężczyzna jest założycielem wulgarnego portalu „Sok z Buraka”, który przez lata działalności zasłynął z licznych kłamstw i manipulacji względem politycznych przeciwników środowiska Platformy Obywatelskiej. Teraz mężczyzna ma być odpowiedzialny między innymi za promocję stolicy w Social Mediach.

Rafał Trzaskowski i Robert Mazurek w RMF FM

Rafał Trzaskowski w ostatnim czasie wzmaga się z falą wielu poważnych problemów. Niedawny kandydat na prezydenta RP nie do końca skutecznie radzi sobie w roli włodarza stolicy kraju. Awaria oczyszczalni „Czajka”, strefa relaksu z palet, kierowcy warszawskiego MZK pod wpływem narkotyków, a ostatnio brak wody w sześciu dzielnicach Warszawy. To niestety jedne z wielu problemów stołecznego ratusza. Warto jeszcze wspomnieć, że promocją stolicy w social mediach zajmuję się twórca „Sok z Buraka”. To właśnie na jego temat Robert Mazurek rozmawiał z Rafałem Trzaskowskim.

Jak trafił do ratusza pracujący przez lata dla Platformy Mariusz Kozak-Zagozda, twórca chyba największego ścieku w polskim internecie (strony „Sok z Buraka” – red.) — pytał polityka Mazurek.

— Panie redaktorze, pan chyba nie widział polskiego internetu, tego co tam się dzieje. Ja nie chcę rozmawiać o „Soku z Buraka”, jako stronie — unikał tematu włodarz stolicy.
— Na jakiej zasadzie wybrał pan Mariusz Kozak-Zagozda? — nie ustępował Mazurek.
— Został zatrudniony po to, aby zajmować się promocją stron miasta stołecznego Warszawy. Rzeczywiście ma rzadkie kompetencje, jeśli chodzi o to, aby dbać o promocję stron w internecie, o ich dobre zasięgi — przekonywał Trzaskowski.

— Fenomenalne! — skwitował wyraźnie poirytowany Mazurek.

— To wcale nie jest tak, że wiele osób potrafi robić to dobrze — argumentował dalej prezydent Warszawy.

Dziennikarz nie dawał za wygraną.

— Wygrał konkurs na to stanowisko? — pytał redaktor.

— Ja osobiście tej decyzji nie podejmowałem (…) Wie pan dobrze, że jeśli chodzi o konkursy, to organizuje się je na stanowiska permanentne, albo na tego typu przedsięwzięcia, które przekraczają pewną kwotę finansowa, więc osoba (Mariusz Kozak-Zagozda – red.) została wybrana w związku ze swoimi kompetencjami. Powiem więcej, jeśli chodzi o kompetencje, to udowodniła to naprawdę dobrze — mówił niewzruszony gość RMF FM.

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Nowa lista czerwonych i żółtych stref w Polsce! Spore zaskoczenie

Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat! Dotyczy wszystkich

Raz tym posmarujesz chleb i już nigdy nie wrócisz do normalnego masła!

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →