Michał Wójcik błaga o pomoc! Nowotwór nagle zaatakował

Michał Wójcik przeżywa straszną tragedię, u jego żony został zdiagnozowany groźny nowotwór, członkowie kabaretu Ani Mru Mru w serwisie Facebook proszą o pomoc.

Znany, z kabaretu Ani Mru Mru, komik Michał Wójcik jest całkowicie załamany, u jego partnerki wykryto groźny nowotwór. Mężczyzna błaga w mediach społecznościowych swoich fanów o pomoc. Prosi żeby wpłacali pieniądze, liczy się każda złotówka, gdyż powoli kończy się czas na ratunek. Jego partnerka, która jest też mamą jego dziecka, potrzebuje natychmiastowego leczenia.

Czytaj też: Polacy w szoku! Wyszło na jaw, co robił Trzaskowski jako dziecko

„Kochani, całe życie pomagałem; dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała, ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc” – wyznał zrozpaczony Michał Wójcik.

Michał Wójcik z Ani Mru mru przeżywa tragedię, jego żona ma nowotwór

Do akcji wspierającej Michała i jego partnerkę włączyli się też jego koledzy z kabaretu Ani Mru Mru, którzy na oficjalnym profilu komików w serwisie Facebook opublikowali post kierujący do zbiórki pieniędzy dla partnerki Wójcika. Pod postem napisali odezwę do fanów, chcąc zachęcić ich do pomocy.

Zobacz również: „Okaleczyłam swoją córkę”. Szokujące wyznanie polskiej gwiazdy

„Kochani! Pomagamy! Tym razem Michałowi. Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno! Jesteście z nami? Każda złotówka może czynić cuda” – napisali członkowie kabaretu Ani Mru Mru na Facebooku.

Datki na leczenie partnerki Wójcika można wpłacać na stronie pomagam.pl. Wielbiciele komika nie wahali się ani chwili i w ciągu 5 dni odkąd zbiórka zaistniała zebrano już ponad 230 tysięcy złotych, czyli przekroczono kwotę, która musiała być zebrana o 30 tysięcy złotych.

Kochani ! Pomagamy !!!! Tym razem Michałowi…. Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno !!! Jesteście z nami ???Każda złotówka może czynić cuda ?❤️?

Gepostet von Ani Mru-Mru am Dienstag, 30. Juni 2020

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Polacy w euforii! Podjęto decyzję, która wchodzi już za parę dni

Pilny apel Ministerstwa Zdrowia! Sytuacja jest dramatyczna

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

, , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →