Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Wspaniała wiadomość dla Polaków!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ministerstwo Zdrowia wydało niespodziewany dla wszystkich komunikat dający bardzo wiele nadziei na to, że pandemia w Polsce w końcu zdaje się być opanowana w bardzo dużym stopniu. Na oficjalnych stronach związanych z resortem zdrowia opublikowano właśnie dane świadczące o czymś co napawa wielkim optymizmem.

Najnowsze dane udostępnione przez Ministerstwo Zdrowia nie dają żadnych wątpliwości. Liczba osób które wyzdrowiały przewyższa ilość nowo wykrytych przypadków chorych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Przerażająca, nowa wizja Jackowskiego na czerwiec i lipiec. To okropne…

Radosne wieści przekazał rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz. On również przekazał wszelkie niezbędne dane mieszczące się w najnowszym raporcie Ministerstwa Zdrowia. Podczas konferencji poruszono także temat wybuchających co rusz nowych ognisk koronawirusa w Polsce.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ministerstwo Zdrowia podało zaskakujący raport podczas konferencji

W ciągu ostatniej dobry odnotowano 497 przypadków osób które wyzdrowiały. Osób chorych u których wykryto obecność koronawirusa wyniosła 300. Równie pozytywne wieści płyną z polskich kopalń w których wybuchły ogniska zachorowań.

Zobacz również: Załamana Chylińska apeluje do rządu o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna

– Więcej raportów z drugiej tury testowania już nie będzie, więc tych wyników z kopalń w najbliższych dniach nie będziemy obserwować. One nie będą już rzutować na wyniki z całej Polski i wyniki ze Śląska – powiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Rzecznik resortu zdrowia poinformował, że na 6300 zakażonych górników, wyzdrowiało już 3136 osób. Warto nadmienić również, że dzisiaj mija dokładnie 4 dzień odkąd odnotowuje się znaczny wzrost liczby osób które wyzdrowiały.

– 497 przypadków to są osoby zdrowe, więc kolejny dzień mamy blisko 500 osób, które ostatniej doby wyzdrowiały na 300 osób, które zachorowały. Więcej, w ostatnich dniach liczba ozdrowieńców przekracza liczbę osób, które cały czas chorują – zaznaczył Andrusiewicz.

Na konferencji, rzecznik resortu zdrowia poinformował także o nowych ogniskach koronawirusa, które wciąż pojawiają się w województwach: łódzkim oraz mazowieckim, jednakże uspokaja bowiem są one natychmiast opanowywane. Wszystko dzięki szybkiemu i sprawnemu działaniu służb medycznych oraz sanitarnych.

Ministerstwo Zdrowia wystosowało niespodziewany komunikat dający bardzo wiele nadziei na to, że pandemia w Polsce w końcu zdaje się być opanowana.
Ministerstwo Zdrowia wystosowało niespodziewany komunikat dający bardzo wiele nadziei na to, że pandemia w Polsce w końcu zdaje się być opanowana. Screen YouTube

Polecamy także:

Na jaw wyszła prawda o małżeństwie Trzaskowskiego!

Szokujące wieści! Małysz potwierdził: „Mam koronawirusa”

Polska wstrzymała oddech. Szumowski potwierdził informacje, na które czekały miliony ludzi

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →