Kolejne „wyznanie” Miller. Ludzie łapią się za głowy

Wnuczka byłego premiera Leszka Millera (SLD), Monika Miller wyznała ostatnio jaka jest jej orientacja seksualna, dziewczyna twierdzi, że jest panseksualna.

Monika Miller to bardzo kontrowersyjna wnuczka byłego premiera rządu SLD Leszka Millera. Dziewczyna często wypowiada się w wywiadach i mediach społecznościowych na różne tematy, a jej wypowiedzi nieraz zahaczają o skandal. Tym razem Monika Miller wyznała jaka jest jej orientacja seksualna, kobieta stwierdziła, że nie czuje pociągu seksualnego do jakiejkolwiek płci, to co ją kręci to wnętrze osoby, a to oznacza, że jest panseksualna.

Czytaj też: Michał Wójcik błaga o pomoc! Nowotwór nagle zaatakował

„Zawsze o tym wiedziałam i wydaje mi się, że było to dosyć oczywiste, jeżeli ktoś mnie zna. Dla mnie to jest zupełnie normalna rzecz. To tak jakbym powiedziała, że nie lubię jeść mięsa” – stwierdziła Monika zdziwiona faktem, że dla kogoś może to być w ogóle zaskoczeniem.

Monika Miller wyznała jaka jest jej orientacja seksualna, jest panseksualna

Panseksualizm jest dosyć nowym stwierdzeniem czyjejś orientacji seksualnej. Do użytku publicznego weszło kilka lat temu, gdy w jednym z wywiadów, tak nazwala swoją orientację amerykańska gwiazda muzyki pop Miley Cyrus. Od tego momentu stwierdzenie stało się popularne i coraz więcej osób utrzymuje, że jest panseksualne.

Zobacz również: Polacy w szoku! Wyszło na jaw, co robił Trzaskowski jako dziecko

Budowa i remont - porównaj na Ceneo

Wnuczka Leszka Millera stwierdziła także, że mimo iż pociągają ją osoby wszystkich płci, to łatwiej jest jej się spotykać z mężczyznami, gdyż są łatwiejsi w „obsłudze”. O kobiety trzeba się dużo bardziej starać i w ich zdobycie trzeba włożyć wiecuj wysiłku. Jest to dla niej męczące emocjonalnie.

Źródło: Interia

Polecamy także:

„Okaleczyłam swoją córkę”. Szokujące wyznanie polskiej gwiazdy

Polacy w euforii! Podjęto decyzję, która wchodzi już za parę dni

To może Cię również zainteresować:

Pilny apel Ministerstwa Zdrowia! Sytuacja jest dramatyczna

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

, , , , ,
Daniel Wyrzykowski

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →