Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, miał koronawirusa

Koronawirus w Polsce: Wstrząsające wieści, potwierdzono że nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, mężczyzna zmarł na koronawirusa COVID-19.

W Polsce na ten moment stwierdzono ponad 2100 przypadków zachorowań na koronawirusa z czego potwierdzono również 31 zgonów. Sytuacja jest bez wątpienia bardzo poważna,  a władzę od początku nie kryją tego, że liczba zachorowań może wciąż rosnąć w najbliższym czasie.

Nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, powodem jego śmierci koronawirus?

Na ten moment ministerstwo zdrowia ogłosiło,  że w Polsce stwierdzono 2132 przypadki zachorowań na koronawirusa. Najgorsza aktualnie sytuacja jest w województwach: mazowieckim, śląskim,  łódzkim oraz dolnośląskim. Liczba zmarłych z powodu zakażenia wynosi teraz 31 osób. W tym gronie jest również pracownik ministerstwa sprawiedliwości,  który przez miesiąc był na zwolnieniu lekarskim. Mężczyzna wykonywał funkcję kierowcy wiceministra sprawiedliwości – Marcina Romanowskiego.

Jesteśmy głęboko poruszeni  informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje jak straszny jest koronawirus. Zmarły był jednym z kierowców resortu. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie i na zwolnieniu. Jest  nam bardzo przykro, że przegrał walkę o życie” – podała na Twitterze rzeczniczka Agnieszka Borowska.

Do sprawy odniósł się również wiceminister sprawiedliwości – Marcin Romanowski.

Bardzo lubił swoją pracę, wykonywał ją świetnie, z wielkim zaangażowaniem. Można powiedzieć, że samochody to była jego pasja. Kochał też zwierzęta, angażował się w ich ochronę. Jeździł na interwencje, pomagał w ramach wolontariatu” – dodał

Najnowsze informacje ministerstwa zdrowia o COVID-19

Dziś przed godziną 9 ministerstwo zdrowia wydało komunikat w sprawie nowych zachorowań na koronawirusa.

Mamy 77 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
Potwierdzone przypadki dotyczą: 27 osób z woj. śląskiego, 13 osób z woj. wielkopolskiego, 11 osób z woj. małopolskiego, 9 z woj. świętokrzyskiego, 7 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego i 3 z woj. pomorskiego.
W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2132/31 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Źródło: Interia

Koronawirus w Polsce: Wstrząsające wieści, potwierdzono że nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, mężczyzna zmarł na koronawirusa COVID-19
Koronawirus w Polsce: Wstrząsające wieści, potwierdzono że nie żyje pracownik Ministerstwa Sprawiedliwości, mężczyzna zmarł na koronawirusa COVID-19/screen YouTube

Polecamy także:

Jackowski przedstawił wizję dla Warszawy. To czeka stolicę

Wokalista Rammstein na intensywnej terapii – też ma koronawirusa

El Dursi również wywołała skandal! Ma gdzieś kwarantannę

To może Cię również zainteresować:

Wstrząsający apel Paryża: „Potrzebujemy pomocy!”

Nie żyje światowej sławy aktor. Zmarł na COVID-19

Siwiec w tragicznym położeniu – jej córka zachorowała

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →