Katarzyna Nosowska zdradziła na kogo zagłosuje. Głośny apel wokalistki

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wybory prezydenckie 2020: Kasia Nosowska namawia ludzi w serwisie Instagram do głosowania w drugiej turze wyborów. Zdradziła którego kandydata wybierze.

Kasia Nosowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej profil w serwisie Instagram obserwuje ponad 500 tysięcy użytkowników, a wokalistka zespołu Hey raczy swoich fanów wieloma nagraniami i zdjęciami, które często mają na celu rozśmieszyć, ale też wywołać chwilę refleksji. Kasia nie boi się mówić tego co myśli i zazwyczaj robi to w bezkompromisowy sposób.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści na wakacje

Wybory prezydenckie 2020: Kasia Nosowska namawia w serwisie Instagram do głosowania

Tym razem Nosowska postanowiła zachęcić użytkowników Instagrama do pójścia w niedzielę 12 lipca do urn, żeby wziąć udział w II turze wyborów prezydenckich. Wokalistka opublikowała nagranie, na którym namawia polaków do zagłosowania na Rafała Trzaskowskiego, ponieważ według niej prezydent Andrzej Duda jest już po prostu… znużony piastowanym stanowiskiem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Ogromna tragedia. Nie żyje dwukrotny mistrz świata

„Pięć lat mieszkania w willi, pod której oknami codziennie przechadzają się hordy turystów, pięć lat przebywania pośród starych mebli, bez możliwości zmiany stylu wnętrza. Pięć lat wystąpień publicznych, podróży – czy słońce, czy deszcz. Czy rozumiecie, że fundowanie komuś pięciu kolejnych lat tego trybu jest zwykłą nieczułością. Powiecie: przecież sam chce, prosi. Czy rozumiecie, że w takim zmęczeniu można nie wiedzieć, można majaczyć. Zastanówcie się czasami nad tym, czy nie warto czasami dać człowiekowi odpocząć, zwyczajnie, po ludzku” – stwierdza w nagraniu Nosowska.

Nosowska namawia by iść na wybory, nie wszystkim spodobała się jednak forma

Wiele osób polubiło post Pani Kasi, jednak znaleźli się też tacy, którzy zauważyli, że to nagranie to zwykłe niegrywanie się z urzędu prezydenta Polski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Sprowadzanie najważniejszego urzędu w Państwie do tego typu żartów jest niepoważne. Mielibyśmy zagłosować na Trzaskowskiego, bo Duda jest wg Pani zmęczony meblami i wystąpieniami? To naprawdę ma być kryterium? Żałośnie nisko ceni Pani inteligencję swoich followersow. Przykre” – napisała oburzona internautka.

Kasia Nosowska szybko odpowiedziała na post zdenerwowanej fanki.

„Pani Agnieszko, jestem ostatnia do odmawiania komukolwiek prawa do własnej decyzji, bo bardzo szanuję ludzi. Wszystkich. Jestem w wieku, w którym widzi się w człowieku to co pod warstwami poglądów, opinii, stanu posiadania, płci. Nigdy nie dam się uwieść koncepcji podziału i oddzielenia. Wysyłam serdeczności” – odpowiedziała wokalistka.

View this post on Instagram

Pod rozwagę..?

A post shared by Nosowska (@nosowska.official) on

Kasia Nosowska namawia by iść na wybory 12 lipca

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Rober Kubica wraca do F1! Pojedzie bolidem Alfa-Romeo

Szumowski wprost podał termin powrotu do maseczek

Tusk atakuje i nabija się z Kaczyńskiego. Tym razem przesadził

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →