Uwaga! Gorączka i kaszel to nie wszystko. Opisał wstrząsające objawy koronawirusa

Udostępnij:

Mężczyzna chory na COVID-19 ostrzega innych, okazuje się bowiem, że gorączka i kaszel to nie jedyne objawy koronawirusa – wszystko opisał. Amerykanin do szpitala trafił już na początku marca.

ZOBACZ TEZ: Ujawnił jak naprawdę wygląda leczenie koronawirusa. Przerażające

Najpierw jednak sam bagatelizował zagrożenie. Podczas pierwszej wizyty lekarze kazali mu pozostać w domu oraz zażywać lekarstwa. Niestety zalecenia nie przyniosły zamierzonych efektów,  a wręcz przeciwnie.

Stan mężczyzny zaczął się pogarszać i dopiero druga jego wizyta w szpitalu dała do myślenia lekarzom,  że ich pierwsza diagnoza była nieprawidłowa. 

Zdrowa żywność - zobacz na Ceneo.pl

Objawy koronawirusa u mężczyzny z USA

Z pandemią koronawirusa cały świat walczy już od kilku tygodni, lecz jego początki sięgają końca listopada poprzedniego roku, kiedy to pierwsze przypadki zachorowań na COVID-19 pojawiły się w Chinach.

Czytaj także: Jakubiak zaapelował do PiS. Wielu Polaków go poprze

Następnie morderczy wirus rozprzestrzenił się praktycznie na cały świat. Dziś jego działanie możemy zauważyć w zdecydowanej większości państw na świecie. Jednym z państw,  gdzie stwierdzono wysokie grono chorych na koronawirusa są Stany Zjednoczone.

W USA najwięcej chorych jest w przedziale wiekowym 20-54. Wśród nich był Talek Soliman, projektant kostiumów i architekt, który przyznał, że pojawił się u niego wyjątkowo niepokojący objaw.

Czytaj również: Lekarze przerażeni. Brakuje sprzętu, nie jesteśmy gotowi?

Mężczyzna zdradził,  że na początku miał standardowe objawy charyzmatyczne dla koronawirusa. Były to między innymi bóle głowy, mięśni oraz wysoka temperatura.

Na początku Talek i lekarze byli przekonani,  że to zwykła grypa, lecz druga wizyta mężczyzny w szpitalu sprawiła,  że specjaliści radykalnie musieli zmienić swój ogląd na sprawę.

Czytaj także: Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

Terek dostał kaszlu,  któremu towarzyszyła krew. Mężczyzna prędko trafił do szpitala,  gdzie po badaniach stwierdzono,  że kaszel z krwią jest spowodowany koronawirusem.

Mężczyzna chory na COVID-19 ostrzega innych, okazuje się bowiem, że gorączka i kaszel to nie jedyne objawy koronawirusa - wszystko opisał.
Mężczyzna chory na COVID-19 ostrzega innych, okazuje się bowiem, że gorączka i kaszel to nie jedyne objawy koronawirusa – wszystko opisał.

Źródło: Pikio

Zobacz też:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

Pracownica Biedronki nie wytrzymała. Wyznała gorzka prawdę

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych