Patryk Jaki w TVN wypunktował po mistrzowsku ambasador USA. To trzeba zobaczyć (wideo)

Kwestia traktowania w Polsce osób homoseksualnych, które identyfikują się z LGBT jest coraz częściej poruszany w polskiej opinii publicznej. Niedawno na ten temat w kontekście polsko-amerykańskiej współpracy wypowiedziała się ambasador USA w Polsce – Georgette Mosbacher.

Jej zdaniem aktualna sytuacja mniejszości seksualnych w Polsce może doprowadzić do pewnych niekorzystnych rezultatów dla naszego kraju. W tej sytuacji do słów dyplomatki postanowił odnieść się europoseł Patryk Jaki.

Patryk Jaki o LGBT i ambasador USA

Przes kilkoma dniami ambasador Stanów Zjednoczonych w rozmowie z dziennikarzem WP Marcinem Makowskim mówiła, że polskie podejście do LGBT: „przekłada się na niekorzystne decyzje inwestycyjne i ma również wpływ na sprawy militarne „.

W tej sytuacji do sprawy odniósł się Patryk Jaki na antenie TVN24.

W mojej ocenie to jest taka forma szantażu, że jeżeli „nie zaakceptujecie tego, o czym my mówimy, to być może będą dla was złe decyzje inwestycyjne” – komentował rozmowę w TVN24 Patryk Jaki. Europoseł PiS mówił, że Georgette Mosbacher nie miała zbyt dużej wiedzy o faktach z Polski. – Pytana o konkrety, nie potrafiła podać. Poza „strefami od LGBT”, które nie istnieją mówił polityk.

Jaki przypomniał także,  że w uchwałach samorządów nie chodzi o osoby LGBT, lecz o samą ideologię.

To zasadnicza różnica, ja nie widzę tam przejawów nietolerancji. Wprost przeciwnie, większość tych uchwał mówi o tradycyjnej definicji rodziny mówił.


Jeszcze w 2003 roku także w niektórych stanach homoseksualizm był penalizowany. W Polsce nigdy nie mieliśmy z takimi rzeczami do czynienia. I jak się próbuje nas uczyć o tolerancji, to jest bezczelnośćmówił eurodeputowany.

źródło: wp

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę także o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →