Młynarskiej puściły nerwy! Nie ma zamiaru przestrzegać zaostrzeń?

Koronawirus w Polsce: Paulina Młynarska ostro skrytykowała zakaz wstępu do lasów oraz pozostałe zaostrzenia jakie wprwadził rząd PiS w związku z panującą w Polsce epidemią COVID-19.

Zobacz również: Uwaga! Zmiany w służbie zdrowia z powodu koronawirusa

Lasy Państwowe na podstawie decyzji premiera Mateusza Morawskiego od ostatniego piątku  wprowadziły w całej Polsce zakaz wstępu do lasów i parków narodowych. Na ten moment ma on obowiązywać do 11 kwietnia. Zakaz nie obejmuje jedynie myśliwych, którzy w tym czasie mają prawo wstępu do lasu w celach polowania. Decyzję podjęte przez rząd w tej sprawie nie spodobały się szczególnie Paulinie Młynarskiej.

Koronawirus w Polsce: Paulina Młynarska krytykuje rząd

Już ponad miesiąc Polska walczy z epidemią koronawirusa. Na ten moment w naszym kraju odnotowano ponad 3800 przypadków zakażeń na COVID-19 oraz 84 zgony.  W tej sytuacji władzę stopniowo wprowadzają nowe obostrzenia,  które mają na celu spowolnienie rozwoju wirusa. Jedną z decyzji w tej sprawie było wprowadzenie zakazu wstępu do lasów oraz parków narodowych w całej Polsce. Wstęp mają jedynie myśliwi. Taka decyzja władz nie spodobała się Paulinie Młynarskiej,  która mocno skrytykowała decyzję Mateusza Morawieckiego.

Krytyka aktorki

„Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego w Polsce zakazuje się ludziom samotnego chodzenia do lasu! Las, łąka, otwarta przestrzeń i kontakt z przyrodą mają terapeutyczne działanie. Chora władzo!”napisała aktorka,  która od dawna pokazuje,  że za dzisiejszą władzą raczej nie przepada.

Czytaj też: Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej: są wieści ze szpitala!

Dla wielu ludzi kontakt z naturą to konieczność. Ilu, ile z nas ocalił las? W depresji, w stanach lękowych, w żałobie, w smutku, wypaleniu. Odbieracie zwykłym ludziom możliwość leczniczego dla nich kontaktu z przyrodą, ale myśliwe i myśliwi mogą sobie grasować po lasach z bronią jak chcą. O czym to świadczy, jak nie o psychopatycznej potrzebie kontroli? Bo jeszcze, nie daj boziu, dzika przyroda zacznie się nam odradzać. Zgroza.

Aktorka zwróciła również uwagę,  że jej zdaniem rząd na siłę chcę iść w kierunku przeprowadzenia majowych wyborów prezydenckich.

Koronawirus w Polsce: Paulina Młynarska skrytykowała ostro zakaz wstępu do lasów oraz pozostałe zaostrzenia jakie wprwadził PiS
Koronawirus w Polsce: Paulina Młynarska skrytykowała ostro zakaz wstępu do lasów oraz pozostałe zaostrzenia jakie wprwadził PiS/ screen YouTube

Przecie przede wszystkim do wyborów za wszelką cenę, Wasz (bo nie mój) prezydent przekonuje, że sklep spożywczy i lokal wyborczy to to samo, a nie pozwalacie ludziom odetchnąć świeżym powietrzem w lesie i w parku? Powtórzę za Adamem Wajrakiem: (excusez le mot) WALCIE SIĘ! Om Shanti!” kończy mocny wpis.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Katarzyna Dowbor w żałobie. Tragiczne wieści

Gessler oszukała system! Zbija majątek na pandemii

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To może Cię również zainteresować:

Wzrost liczby zakażeń i zgonów w Polsce. Nowe dane

Koronawirus w Polsce: Wprowadzono nowy zakaz!

Polecamy także:

„U nas będzie więcej zgonów niż we Włoszech”. Szokujące słowa dziennikarki

loading...

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →