Martyna Gliwińska postanowiła to pokazać! Będziecie w szoku, co na to Bieniuk!

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Niestety, wszystko wskazuje na to, że czeka ją samotne macierzyństwo ponieważ ojciec dziecka się wycofał. Jarosław Bieniuk jak do tej pory nie uczestniczył w ciąży swojej byłej partnerki. Przy okazji świąt Martyna pokazała ciążowy brzuszek na swoim koncie Instagram. Zdjęcie polubiła Oliwia Bieniuk.

Najprawdopodobniej już wiosną 2020 roku przewidywany jest termin porodu. Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała urocze świąteczne zdjęcie przy choince. Niestety brakuje na nim ojca dziecka .

Czytaj też: Skandal w rodzinie Anny Przybylskiej! Gliwińska przerwała milczenie

Martyna Gliwińska w zaawansowanej ciąży

Martyna Gliwińska jest w ciąży.Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk.Martyna pokazała swój brzuszek na koncie Instagram .Zdjęcie polubiła Oliwia Bieniuk
Martyna Gliwińska-Instagram

Kolacja Wigilijna jak widać była u mnie syta 🙊😹 Wesołych Świąt 💫” – żartobliwie skomentowała swój post na koncie Instagram. Martyna pokazała swój zaokrąglony brzuszek.

To pierwsze takie zdjęcie Martyny , która do tej pory ukrywała brzuszek pod luźnymi ubraniami. Tym razem pokazała się w czarnej, opiętej sukience, która podkreśliła ciążowe kształty. Widać, że ciąża jest już zaawansowana.

Kiedy wyszło na jaw ,że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk wybuchła sensacja.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu „- mówiła w listopadzie Martyna.

Martyna Gliwińska w ciąży, co na to Bieniuk?

Bieniuk był wtedy zaskoczony słowami Gliwińskiej i odpowiedział:

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego ” powiedział w rozmowie z jednym z tabliodów.

Czy Martyna i Jarosław pogodzili się z okazji świąt Bożego Narodzenia? Tego nie wie nikt ale raczej nic na to nie wskazuje. Wygląda na to, że niewiele się zmieniło ponieważ Martyna spędza święta bez ojca swojego dziecka. Święta nie zdziałały cudów, a Martyna szykuje się na samotne macierzyństwo. Jej post polubiła jednak córka Bieniuka Oliwia Bieniuk która zostanie siostrą przyrodnią dziecka Martyny.

Źródło: party.pl

POLECAMY:

Wiktoria Gąsiewska wyśmiana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
Lara Gessler zaatakowana na Insta! Gorzkie słowa fanów
Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku

, , , , ,