Polak wrócił z Chin do Polski. Wstrząsająca relacja

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polak opowiedział całą prawdę o wirusie w Chinach. – Na pytanie, co należy robić po powrocie do Polski, konsulat nie potrafił mi odpowiedzieć. Lekarze, jeśli się ktoś do nich uda na własną rękę, mierzą temperaturę, odsyłają do domu i każą zgłaszać ewentualne objawy – o przerażających chwilach w Chinach opowiada w rozmowie z WP Tech, polski student. Przypomnijmy, że Koronawirus pojawił się w Chinach i już teraz niesie za sobą spore zagrożenie dla ludzi. Na ten moment władze Chin mówią o około 200 osobach, które zmarły w wyniku infekcji. Z kolei ponad 3000 miało zostać zarażone.

O całej sytuacji w Chinach związanej z Koronawirusem opowiedział polski student z Chin – Dawid, który prowadzi na portalu społecznościowym Facebook profil o nazwie „Znowu ryż”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– Ogólnie Chiny chciały najpierw obezwładnić Wuhan. Miasto zamknięto, zabroniono je opuszczać. Zakazano też ruchu samochodów w jego centrum, potem go zniesiono. Poza tym odwołano wycieczki zorganizowane, autobusy międzyprowincjonalne, obchody nowego roku, zamknięto atrakcje turystyczne itd. – mówi Dawid.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Szok! Królowa Elżbieta zrobiła to tuż po odejściu Harry’ego
  3. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience

– W wielu miejscach, między innymi w popularniejszych liniach metra, wprowadzono obowiązek noszenia masek. Jego niewypełnianie jest prawnie karane. Ograniczono loty krajowe i poblokowano mnóstwo dróg. Kilkanaście miast jest zamkniętych. – kontynuuje.

Student wypowiedział się także na temat reakcji uczelni, na którą uczęszcza.

Czytaj też: Szokujące słowa! Prezydent Izraela obraził Polaków?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Według Dawid po powrocie do Polski nie zajęły się nim żadne służby.

Polak opowiedział prawdę o wirusie w Chinach

– Na początku władze uczelni apelowały tylko o ostrożność, potem sukcesywnie wprowadzały nowe zalecenia. Odradzili wychodzenie z akademika, wprowadzili sprawdzanie legitymacji na wejściach, żeby nikt obcy nie wszedł, zamknęli bibliotekę. Teraz można przebywać poza kampusem tylko do 20, a przed wyjściem trzeba obowiązkowo zadzwonić do swojego opiekuna. Na razie nic się nie mówi o przesunięciu rozpoczęcia semestru.

Czytaj też: Świat w szoku: Andrzej Duda ostro do prezydenta Izraela

Dawid dodał, że w Chinach nie spotkał osób zakażonych.

– Nie widziałem nikogo takiego na żywo, tylko na filmikach. Osoby te mają wysoką gorączkę i problemy z oddychaniem, dlatego często mdleją – stąd filmiki z ludźmi padającymi na ulicach.

Źródło: WP

Polak opowiedział prawdę o wirusie w Chinach: Koronawirus pojawił się w Chinach wśród zarażonych osób jest 200 które zmarły, 3000 są zarażone
Polak opowiedział prawdę o wirusie w Chinach: Koronawirus pojawił się w Chinach wśród zarażonych osób jest 200 które zmarły, 3000 są zarażone

POLECAMY:

Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

Pilne wieści: Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec. Sytuacja jest poważna

Wstrząsające wyznanie w „Sanatorium Miłości”. Widzowie w szoku

To koszmar. Gwiazda „M jak Miłość” odważyła się do tego przyznać

Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z „M jak Miłość”? Jej słowa wiele mówią

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →