To koszmar. Gwiazda „M jak Miłość” odważyła się do tego przyznać

Małgorzata Pieńkowska, która jest jedną z gwiazd serialu „M jak miłość” zdecydowała się w końcu opowiedzieć jaki wpływ na jej życie miała choroba nowotworowa. Pieńkowska powiedziała jak wyglądała jej walka z rakiem oraz jak rak zmienił jej życie.

TO JEST TERAZ NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

  1. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience
  2. Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą
  3. Szok! Królowa Elżbieta zrobiła to tuż po odejściu Harry’ego

Ponieważ Pieńkowska, znana z serialu „M jak Miłość”, zdecydowała się na osobiste wyznanie, okazało się jak bardzo aktorka chorowała . Pieńkowska miała problemy zdrowotne już kilka razy w życiu. Aktorka opowiedziała jak wyglądała jej walka z rakiem. Przez długi czas nikt nie wiedział, że aktorka jest tak poważnie chora. Teraz opowiedziała z czym się zmagała.

Czytaj też: Zatrważające! Serialowy Arnold Boczek cierpi na śmiertelną chorobę – wywiad wyciska łzy

Małgorzata Pieńkowska z „M jak Miłość” szczerze o swojej chorobie

Pieńkowska-YouTube

Pieńkowska zdecydowała się opowiedzieć jak choroba nowotworowa odmieniła jej życie. W tym trudnym czasie najbardziej pomogła jej własna matka. Pieńkowska uważa, że rak został pokonany właśnie dzięki wsparciu mamy. Teraz aktorka opowiedziała o relacji jaka łączy ją z mamą. Pieńkowską z „M jak miłość” uratowała mama.

Mamą aktorki jest Halina Pieńkowska, która ma już 76 lat. Pani Halina zrobiła karierę naukową, jednocześnie wychowując trójkę dzieci. Uzyskała tytuł doktora habilitowanego

Czytaj też: Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą

Od samego początku kiedy pojawiła się choroba Małgorzata mogła liczyć na wsparcie matki. Bardzo dużo czasu spędziła z córka w szpitalu, zajmowała się także wnuczką. Ponieważ Małgorzacie pomogła również wiara, którą zaszczepiła w niej mama, aktorka nadal czuje potrzebę duchowości. Chęć do życia Pieńkowska, która nadal gra w „M jak Miłość „odziedziczyła po swojej mamie.

Przeszłam operację, chemię, rehabilitację. Dzięki temu, że odbywało się to szybko, nie miałam czasu na panikę

– wspominała chorobę Pieńkowska.

Obecnie aktorka utrzymuje bardzo bliski kontakt z mamą. Bardzo często ją odwiedza, także razem ze swoja córką, pamiętając jak wiele zawdzięczają kochającej mamie i babci.

Źródło: pikio.pl

POLECAMY TAKŻE:

Andrzej Duda złożył propozycję Ukrainie. Putin się wścieknie

Niesamowite odkrycie! Tajemnica sprzed kilku milionów lat

TO CIĘ MOŻE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ:

Viki Gabor ma się czego bać – córka Wiśniewskiego zaatakowała

Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience

Adamowicz ma poważny problem! Wzięła się za nią prokuratura

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,