Pilne wieści: Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec. Sytuacja jest poważna

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec w Polsce na ludzi padł blady strach gdyż rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Koronawirus dotrze do Polski?

Za nasza zachodnią granicą potwierdzono wstrząsające informacje. Pierwszy przypadek zarażenia koronawirusem z Chin. Zakażony jest mężczyzna z powiatu Starnberg w Bawarii.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Natychmiast mężczyznę odizolowano, pozostaje pod stałą opieką medyczną. Jest bacznie obserwowany. Wszystkie osoby, które miały bliższy kontakt z pacjentem zostały poinformowane o symptomach choroby, drogach zakażenia i działaniach profilaktycznych.

TO JEST TERAZ NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą
  2. Tomasz Kammel wyznał wszystko – ta choroba może dotknąć każdego
  3. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience

Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec – czy w Polsce jest bezpiecznie?

LGL i Bawarskie ministerstwo zdrowia ogłosiły, że we wtorek 28 stycznia jeszcze przed południem zwołają konferencję prasową. Wtedy zostanie podanych więcej informacji. Służby jednak uspokajają twierdząc, że ryzyko nierozprzestrzenienia się wirusa na terenie Bawarii jest na chwilę obecna znikome.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Po śmierci Bryanta LA Lakers zrobiło coś niesamowitego!

Przypomnijmy, że pierwszym europejskim krajem w którym wykryto koronawirusa była Francja. Teraz do tego niechlubnego grona dołączyły również Niemcy.

W Chinach potwierdzono już ponad 4000 przypadków zarażenia nowym wirusem, który – jak się przypuszcza – pojawił się pod koniec ubiegłego roku w mieście Wuhan, stolicy prowincji Hubei. W wyniku zakażenia zmarło już 106 osób.

– czytamy na stronie Faktu

Aby zapobiec dalsze rozprzestrzenianie się wirusa, władze Chin podjęły decyzje o odcięciu 11-milionowego Wuhan. Obecnie wyjazd z miasta jest niemożliwy.

Czytaj też: Tragedia w Turcji. Andrzej Duda wykonał niesamowity gest

Nowy koronawirus jest już w Tajlandii, na Tajwanie, w Japonii, Korei Południowej, USA, Wietnamie, Singapurze, Malezji, Nepalu, Australii, Kanadzie, a w Europie – we Francji i Niemczech. Jak dotąd nie ma doniesień o zgonach poza Chinami kontynentalnymi.

Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec, w Polsce na ludzi padł blady strach gdyż rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Koronawirus dotrze do Polski?
Koronawirus z Chin dotarł do Niemiec, w Polsce na ludzi padł blady strach gdyż rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie. Koronawirus dotrze do Polski?

Źródło: Bild, PAP, Fakt, Interia

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Tomasz Kammel wyznał wszystko – ta choroba może dotknąć każdego

Kaczyński upokorzył Putina – To usłyszały całe Niemcy

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Anna Mucha potwierdziła najgorsze. Fanów zszokowało

Kobe Bryant nie żyje. Świat pogrążony w żałobie

PILNE: Atak rakietowy na ambasadę USA.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →