Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z „M jak Miłość”? Jej słowa wiele mówią

Barbara Kurdej-Szatan (Joasia Chodakowska) odchodzi z serialu „M jak Miłość” w TVP 2? Takie spekulacje na ten temat trwają od dłuższego czasu. Aktualnie Basia Kurdej-Szatan występuje w serialu „W Rytmie Serca”. Można stwierdzić, że to właśnie do telewizji Polsat Barbara Kurdej-Szatan stara się całkowicie przenieść. Powodem takiej sytuacji jest przede wszystkim konflikt z TVP. Aktorka w czerwcu zeszłego roku została zwolniona ze wszystkich programów rozrywkowych stacji. Powodem miały być jej poglądy, które są sprzeczne z poglądami władz telewizji publicznej. W takiej sytuacji Kurdej-Szatan została tylko w serialu M jak Miłość, lecz i w tym przypadku coraz głośniej mówi się o jej odejściu.

TO JEST TERAZ CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

  1. Tomasz Kammel wyznał wszystko – ta choroba może dotknąć każdego
  2. Tragiczne wieści. Królikowski w krytycznym stanie – operacja zakończona katastrofą
  3. Nie żyje polska gwiazda. Został znaleziony martwy w łazience

Barbara Kurdej-Szatan weszła do świata polskiego show biznesu przede wszystkim za sprawą angażu w serialu M jak Miłość. Miało to miejsce w 2013 roku. Od tego czasu Basia odgrywa rolę Joanny Chodakowskiej – opiekunki syna Chodakowskich w Stanach Zjednoczonych. Asia to aktualnie wdowa po Tomaszu Chodakowskim. Po śmierci Tomka prędko w jej pobliżu pojawili się nowi adoratorzy. Są nimi przede wszystkim Michał (Paweł Deląg) oraz Leszek (Sławek Uniatowski). Ten ostatni z powodów prywatnych wyjeżdża zagranicę. Według mediów jego wątek kończy się już definitywnie. Z kolei Michał ma zabrać ze sobą również poza granicę Polski Asie, która jest rozbita ostatnimi wydarzeniami.

CZYTAJ TAKŻE: Bolesne wyznanie Kurdej Szatan. To potworny cios

Barbara Kurdej-Szatan (Joasia Chodakowska) odchodzi z serialu „M jak Miłość” w TVP 2?

Dla wielu widzów taka sytuacja oznacza definitywny koniec aktorki w serialu M jak Miłość. Czy rzeczywiście Barbara Kurdej-Szatan odchodzi z serialu M jak Miłość w TVP? Na ten temat postanowiła wypowiedzieć się sama aktorka.Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy co się wydarzy dalej – wyznała w jednym z wywiadów.

Joasia ma w życiu pecha! Cały czas jest między młotem a kowadłem. Z jednej strony wrócił Michał, serdeczny i ciągle nią zainteresowany. Z drugiej zaś jest Leszek, uwikłany w problemy, które Joasię przerastają „

– wyznała Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu „Tele Tydzień”.

Zobacz również: PILNE: Atak rakietowy na ambasadę USA.

Nie ulega wątpliwości, że odejścia Basi Kurdej-Szatan mogłaby być szokiem dla wielu fanów i widzów. Niedawno głośno było również o ewentualnym pożegnaniu Anny Muchy z popularną „eMką”. Akurat w tym przypadku doniesienia okazały się być zwykłymi plotkami.

Barbara Kurdej-Szatan (Joasia Chodakowska) odchodzi z serialu "M jak Miłość" w TVP 2? Aktualnie Basia Kurdej-Szatan występuje w serialu "W Rytmie Serca"...
Barbara Kurdej Szatan/ screen YouTube
ZOBACZ TAKŻE NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE:

Donald Tusk zdradził na kogo głosował w wyborach PO

„Agent Tomek” pogrąża ważnych polityków PiS. Jest jednak pewien problem z jego zeznaniem

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ważą się losy Polski. Szef Rady Europejskiej zwołał nadzwyczajny szczyt UE

Polskie MSZ wydało specjalne oświadczenie ws. koronawirusa

Fani w szoku! Gąsiewska i Zdrójkowski wyznali prawdę o związku

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →