Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować

Udostępnij:

Polsat wyszedł podobno z propozycja, żeby Roxie Węgiel wzięła udział w najnowszej edycji ich tanecznego show „Taniec z gwiazdami”. Młoda zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz dziecięcej wersji konkursu Eurowizja, który odbywał się na Białorusi miałaby być kolejna gwiazdą, która uświetni jubileuszową edycję. Młoda piosenkarka jest bardzo aktywna na portalu Instagram, sprawdź jakie zdjęcia publikuje.

Włodarze stacji Polsat zawsze wiedzieli jak zwiększać oglądalność swoich programów, teraz przeszli jednak samych siebie. Młoda gwiazda estrady, 14 letnia zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz dziecięcej wersji konkursu Eurowizja, Roxie Węgiel miałaby wziąć udział w ich show :Taniec z gwiazdami”. Ta informacja to istna bomba.

CZYTAJ TEŻ: Wiśniewski upokorzony przez Tajner. Tego nie da się cofnąć

„Taniec z gwiazdami” przeżywa swoją drugą młodość odkąd Polsat wykupił od TVN-u prawa do niego. Co sezon widzimy gwiazdy różnego formatu, które próbują swoich sił na parkiecie w parze z profesjonalnym tancerzem. Teraz miałaby do nich dołączyć młodziutka Roksana Węgiel.

Taniec z gwiazdami: Roxie Węgiel kolejną gwiazdą?

Roxie Węgiel (The Voice Kids, Eurowizja dla dzieci) dostała propozycje od Polsat, żeby wystąpić w programie Taniec z gwiazdami. Zobacz ją na Instagram.
Fot.: Roksana Węgiel, screen/ Instagram

Kariera Roxie rozwija się w zastraszającym tempie, niedawno wydała swoją debiutancką płytę, dochodzą do tego koncerty i wywiady dla mediów. Po zwycięstwach w „The Voice Kids”, a także Eurowizji dla dzieci byłaby to kolejna okazja do pokazania się jeszcze szerszej publiczności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znała go cała Polska. Powiedział prawdę o rządach Tuska. Cztery dni po tym już nie żył!

Jednak na drodze do realizacji tego śmiałego planu stanęli rodzice młodej gwiazdy, stanowczo odmówili udziału córki w programie. Zwracają uwagę, że Roksana ma dopiero 14 lat i chcą ją ochronić przed falami hejtu, który mógłby na nią spłynąć podczas występu w „Tańcu z gwiazdami”. Uważają także, że dziewczyna powinna się teraz skupić na szkole oraz swoje karierze wokalnej.

Jej fani, którzy tłumnie wypowiedzieli się na ten temat na jej profilu na portalu Instagram jasno dali do zrozumienia, że chętnie zobaczyliby Roxie w programie. Będą jednak musieli poczekać jeszcze kilka lat żeby zobacz ją na parkiecie show Polsatu.

źródło: Pikio.pl

POLECAMY:

Szokujący zwrot w sprawie Bieniuka! Tego się nikt nie spodziewał
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Amerykanie pokazali Niemcom film z obozu… Ich reakcja była miażdżąca (media)

, , , , ,