Tragedia uczestnika „Sanatorium Miłości”. Wyciska łzy z oczu

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Władysław „Wojtek” Stankiewicz, jedna z gwiazd ostatniej edycji hitowego programu TVP pod tytułem Sanatorium Miłości opowiada o życiu po programie, odcinek specjalny wyemitowany będzie już 3 sierpnia.

Wojtek Stankiewicz był jednym z najlepiej zapamiętanych uczestników drugiej edycji Sanatorium Miłości. Jeszcze w trakcie trwania programu, mężczyzna, w szczerej rozmowie z prowadzącą Martą Manowską, wyznał, że do udziału w show TVP skłoniła go chęć znalezienia ponownego kontaktu z córką, z którą nie widział się od lat. Pan Wojtek miał nadzieję, że córka zobaczy go w programie i się do niego odezwie. Jak skończyła się ta historia? Wojtek Stankiewicz opowiedział o tym, a także o innych aspektach życia po programie w jednym z ostatnich wywiadów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Podłe. To znalezisko policjantów pozbawia wiary w ludzkość

Władysław „Wojtek” Stankiewicz z Sanatorium Miłości (TVP) opowiada o życiu, odcinek specjalny już 3.08

„Dużo fajnych relacji wyniosłem z programu. Mogę powiedzieć, że przez kilka miesięcy byłem taką „stacją odbiorczą”. Dużo osób dzwoniło, pisało na Facebooku. Rozmawiałem z każdym. Rzadziej ja do kogoś dzwoniłem. Wiesia była dla mnie źródłem informacji, co się u kogo wydarzyło po programie. Waldek dzwonił i czytał swoje wiersze. Z Iwonką, a także Gerardem rozmawiamy niemal bez przerwy. Spotkaliśmy się kilka razy w Warszawie.” – opowiedział o relacjach z innymi uczestnikami Sanatorium Miłości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Znany aktor obraził prezydenta Andrzeja Dudę. Będzie miał problemy?

Po zakończeniu udziału w programie Pan Wojtek cieszy się dużą atencją kobiet, niestety musi ostrożnie wybierać, gdyż teraz nie wie czy paniom chodzi o niego, czy o jego popularność. Jednak nadal ma nadzieje na znalezienie miłości.

„Ponieważ trochę już przeżyłem, jestem w stanie ocenić, na ile panie są zainteresowane programem, popularnością, a na ile człowiekiem i poważną relacją. Z powodu pandemii te relacje były głównie telefoniczne i niektóre panie z czasem zrezygnowały, a czasem ja kończyłem znajomość, ale myślę, że te najcenniejsze znajomości przejdą próbę czasu, izolacji i dane będzie nam się zobaczyć. Nie ukrywam, że kilka pań dawało mi szansę na związek”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mężczyzna zapytany o relacje z córką odparł tylko enigmatycznie:

„Czasami lepiej się zatrzymać, nie gonić za iluzją i mieć w pamięci piękne wspomnienia. Chcę pamiętać moją najstarszą córkę taką, jaką noszę w sercu”

Tak, więc Panu Wojtkowi jednak nie udało się nawiązać kontaktu z najstarszą córką i ewidentnie ten temat jest dla niego bardzo trudny. Mężczyzna mocno przeżywa ten fakt.

Władysław "Wojtek" Stankiewicz, jedna z gwiazd ostatniej edycji hitowego programu TVP, Sanatorium Miłości opowiada o życiu, odcinek specjalny już 3 sierpnia
Wojtek Stankiewicz i inni uczestnicy programu Sanatorium Miłości, screen YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Potwierdzono bardzo złe wieści. Tysiące Polaków załamuje ręce

Orban na szczycie w Brukseli dziękuje Morawieckiemu. Znamienne słowa

PILNE: Sławomir Nowak ma postawione zarzuty. To jego koniec

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →