Internauci upokorzyli Scheuring Wielgus. Długo tego nie zapomni (wideo)

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Scheuring Wielgus Twitter. Joanna Scheuring-Wielgus to jedna z najbardziej kontrowersyjnych posłanek obecnej kadencji sejmu. Była poseł Nowoczesnej, a aktualnie najnowszy nabytek polityczny Roberta Biedronia zyskała negatywną popularność ze względu na swoje liczne kompromitujące wpadki.

Wpadki Scheuring — Wielgus

Polecamy przeczytać: Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Do dziś wielu z nas może mieć wypowiedź poseł Scheuring — Wielgus z października 2016 roku, kiedy to podczas pierwszego czarnego protestu apelowała do zgromadzonych kobiet o zakończenie dyktatu kobiet. Posłanka z Torunia dopiero po paru minutach zorientowała się, co tak naprawdę skanduje z wysokości platformy.

Polecamy również: Kidawa Błońska zmiażdżona przez Mazurka! To trzeba zobaczyć (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Scheuring — Wielgus kontra prawica

Pani Joanna słynie także z walki ze wszystkim, co może być związane, chociażby w najmniejszym stopniu z polską prawicą albo środowiskami patriotycznymi. Udowodniła to między innymi licznymi atakami wymierzonymi w polski kościół, A przede wszystkim osobę byłego księdza Jacka Międlara.

Scheuring Wielgus Twitter – Zbiór wpadek

Joanna Scheuring Wielgus Twitter
Joanna Scheuring Wielgus Twitter

Licznych wpadek byłej członkini ugrupowania Ryszarda Petru nie mogą zapomnieć internauci, którzy przy zwiększonej aktywności Scheuring — Wielgus przypominają jej największe wpadki i kompromitację. Tak stało się i tym razem.

Walka z kościołem katolickim

Joanna Scheuring — Wielgus aktualnie bardzo się ożywiła zarówno w mediach społecznościowych, jak i również telewizji oraz prasie. Powodem tego jest przede wszystkim emisja filmu braci Sekielskich pt. „Tylko nie mów nikomu”, który dotyka kwestii pedofilii w polskim kościele katolickim. Kandydatka ugrupowania Wiosna — Roberta Biedronia czuje się w tej sprawie mocna. Od samego początku zaistnienia w polskim świecie polityki stawiała sobie za jeden z celów walkę z polskim kościołem oraz jego naukami, dlatego aktualnie ma spore pole do popisu.

Najnowsze informacje:

Popek rzucił wyzwanie Magdzie Gessler! Wścieknie się jak to zobaczy (Film)

Ryszard Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec

Magda Gessler zrobiła coś obrzydliwego! W taki sposób poniżyła restauratora (Zdjęcie)

Gąsiewskiej puściły nerwy! Zrugała swojego fana przy wszystkich. Wszystko przez to zdjęcie

Skandal u Wojewódzkiego. Przyjął symbol mordu Polaków jako prezent (foto)

Scheuring Wielgus Twitter

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →