Strażacy zgwałcili zbiorowo nastolatkę. Nagranie zamieścili w sieci

Sześciu strażaków stanie przed sądem za gwałt zbiorowy na 17-letniej mieszkance amerykańskiego stanu Virginia. Według ustaleń śledczych mężczyźni zgwałcili dziewczynę co najmniej trzykrotnie. Sprawcy nagrali swoje zachowanie, a następnie udostępnili film na Snapchacie. Grozi im zaledwie rok więzienia i grzywna.

Amerykańskie media ujawniły tożsamość mężczyzn, którzy są podejrzani o zbiorowy gwałt na nastolatce. Zarzuty usłyszeli 36-letni Dale King, 32-letni Christoph Pangle, 26-letni Nathan Hirschberg, 24-letni Andrew Key, 21-letni Bradley Martin oraz 25-letni Fabian Sosa. Dwóch z wymienionych strażaków to przedstawiciele kierownictwa jednostki. Wszyscy podejrzani przebywają na zwolnieniu do czasu zakończenia postępowania.

Według policji do brutalnego przestępstwa doszło w trzech różnych miejscach w hotelu, w mieszkaniu jednego z nich a nawet w remizie. Bulwersujące nagrania przekazali mundurowym rodzice 17-letniej dziewczyny. O sprawie powiadomiono także lokalne władze, którym podlega straż pożarna.

Jak ustalili policjanci, w chwili zdarzenia dziewczyna była pod wpływem silnych środków odurzających. Zanim doszło do gwałtu była zastraszana przez sprawców.Zdarzenie w kwietniu 2017 roku. Sprawcy usłyszeli zarzuty. Amerykańską opinię publiczną oburzył fakt, że strażakom grozi bardzo niska kara – maksymalnie rok pozbawienia wolności oraz 2,5 tys. dolarów grzywny.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →