Szokujące zachowanie Młynarskiej wobec Papieża! „Gleba, kajdanki i na dołek”

Paulina Młynarska to aktorka i osoba, która od lat bardzo aktywnie wspiera środowiska LGBT. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ córka Młynarskiej to lesbijka, zatem sprawy tego środowiska nie są jej obce.

Na wstępnie warto jednak zaznaczyć, że w ostatnich latach coraz częściej spotkamy się z sytuacjami, w których to celebryci mimo niskich kompetencji starają się być autorytetami w wielu sprawach. Tak było i w dzisiejszej sytuacji.

Paulina Młynarska popiera LGBT

Paulina Młynarska to aktorka znana głównie z tego, że jest znana. Córka Wojciecha Młynarskiego oraz siostra dziennikarki Agaty Młynarskiej od lat bardzo aktywnie wypowiada się na sprawy społeczne. W tej materii nie są jej obce przede wszystkim kwestie dotyczące środowisk lewicowych. Była aktorka zamieściła ostatnio wpis ze zdjęciem papieża Franciszka. Młynarska w swoim stylu zwróciła uwagę na kolorowy krzyż Biskupa Rzymu.

Prokuratura powinna zadziałać. Facet bezcześci sam siebie. Gleba, kajdanki i na dołek bez wody i kontaktu z adwokatem. Pokażcie mu! czytamy w jej wpisie.

Po pewnym czasie celebrytka sprostowała swój wpis.

Trochę czytałam, co Franciszek mówi o wykluczonych i prześladowanych, należących do mniejszości. Mam wrażenie, że inspiruje się niejakim Jezusem z Nazaretu, który głosił kiedyś bardzo ciekawe nauki o miłości i dobroci. Raczej mało znane w Polsce. Polecam! — pisała.

źródło: ProPolski

Polecamy także:

Wykrzyczał prawdę o zamachu na WTC? Po tym jak to wyznał, zginął z rąk policjanta

Największe polskie gwiazdy także bez matury! Nie do wiary…

Wystarczy także jedna szklanka dziennie! Efekty widać od razu

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →