Na gali boksu Artur Szpilka zaatakował kibica

Artur Szpilka zaatakował kibica, poszkodowanym jest kontrowersyjny użytkownik serwisu Twitter Ajtuj Szminka. Jakie konsekwencje czekają znanego boksera?

Jakiś czas temu na kontrowersyjny użytkownik serwisu Twitter występujący pod mianem Ajtuj Szminka wpadł na pomysł walki Marcina Siwego z Kamilem Bodziochem. Taką galę udało się zorganizować w Pionkach, stworzono nawet specjalny pas dla zwycięzcy tej potyczki. Szminka został na nią zaproszony i postanowił się tam ujawnić. Miał wręczyć rzeczony pas zwycięzcy. Na gali pojawił się także Artur Szpilka i tu zaczęły się problemy. Znany bokser nie wytrzymał i zaatakował przedrzeźniającego go w mediach społecznościowych Szminkę.

Czytaj też: Koronawirus: Wiadomo w jakim stanie znajduje się Adam Małysz

Artur Szpilka zaatakował kibica, poszkodowanym jest użytkownik serwisu Twitter Ajtuj Szminka

„Słyszę, że Artur Szpilka splunął w twarz Ajtujowi Szmince w Pionkach. Kolejny pokaz wielkiej klasy. Zachwycajmy się dalej pieskami” – skomentował zajście dziennikarz TVP Artur Parfjanowicz. To rozpętało prawdziwą burzę w internecie. Wiele osób zdecydowało się na ostry komentarz.

Zobacz również: Zmarła mistrzyni świata. Miała tylko 27 lat

Wiele osób również potępiło zachowanie pięściarza, podkreślając, ze powinien zachować nerwy na wodzy i nie wyżywać się na dużo słabszej osobie. Inni stanęli po stronie pięściarza, zaznaczając, że każdy człowiek ma pewne granice, po których przekroczeniu wybuchają. Sam Szpilka postanowił odnieść się do całej sytuacji w serwisie Twitter.

„I spokojnie rozmawialiśmy, zapytałem Cię czemu ubliżasz mi i mojej rodzinie w internecie…  Powiedziałeś że jest wolność słowa. Nie uderzyłem cię bo jesteś jak ogryzek. Ja każdemu z was życzyłbym żeby was to spotkało, kiedy na waszą rodzinę plują, na ciebie…” – napisał pod postem Szminki, potwierdzającym zajście Artur Szpilka.

Źródło: Interia

Polecamy także:

Maleńczuk bezpardonowo o PiS. Wyznał, co ma zamiar zrobić

Donald Tusk wypowiedział się o szczepieniach. Nie omieszkał zaatakować rząd PiS

To może Cię również zainteresować:

Cejrowski opublikował bardzo mocne nagranie. Powiedział na kogo NIE głosować

Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Szumowski zabrał głos

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →