Tak więźniowie przywitali zabójcę 11-letniego Sebastiana. Nagranie mrozi krew w żyłach

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zabójca po tym jak został pojmany i przesłuchany, trafił do Aresztu Śledczego Mysłowice, nagranie które wyciekło do sieci pokazuje jak więźniowie przywitali zabójcę 11-letniego Sebastiana. Wulgaryzmy, wycie, okrzyki zwiastują, że służba więzienna będzie musiała się naprawdę mocno natrudzić aby ochronić mężczyznę przed wściekłymi osadzonymi.

Czytaj też: Ten Preston nie żyje, Maciej Konopka został odnaleziony martwy. To szok

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sprawa 11-letniego Sebastiana wstrząsnęła wyrzyskimi bez wyjątku. Tomasz M. optyk z Sosnowca, po zatrzymaniu przez policję szybko przyznał się do zabójstwa dziecka oraz wskazał miejsce ukrycia zwłok chłopca. Mężczyzna planował zamurować ciało Sebastiana w piwnicy pod garażem nowo budowanego domu. Śledczy przekazali, że zabójca odpowiedział na wszystkie pytania przesłuchujących go funkcjonariuszy. To co ich uderzyło to fakt, że przez chwilę nie okazał skruchy. Wydawał się wyzuty z uczuć.

Więźniowie przywitali zabójcę 11-letniego Sebastiana

Obecnie trafił do Aresztu Śledczego Mysłowice, gdzie podczas doprowadzania go na miejsce więźniowie przywitali zabójcę 11-letniego Sebastiana dając mu do zrozumienia, ze lekko miał nie będzie. Nie od dziś wiadomo, że na największe niebezpieczeństwo wewnątrz zakładów karnych narażeni sa gwałciciele, pedofile oraz zabójcy nieletnich. Dlatego teraz przed władzami więzienia nie lada wyzwanie aby ochronić Tomasz M. przed hordą wściekłych osadzonych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: Są wyniki sekcji zwłok 11-letniego Sebastiana. Przerażająca prawda wychodzi na jaw

Nagranie pokazuje mury więzienia oraz zarejestrowało dźwięki jakie towarzyszyły doprowadzaniu zabójcy Sebastiana do aresztu. Wrzaski i wulgaryzmy mrożą krew w żyłach. Ewidentnie widać, że więźniowe doskonale wiedzą kto będzie z nimi siedział. Eksperci od lat pracujący w zakładach karnych mówią wprost, że jeżeli za taki czyn trafia się do więzienia to wówczas następuje pełna izolacja więźnia, dla jego własnego bezpieczeństwa. Służba więzienna organizuje mu osobny spacernika, odrębne wizyty u fryzjera i chroni przed współosadzonymi.

Tomasz M. najbliższe 3 miesiące będzie siedział na terenie Aresztu Śledczego Mysłowice w oczekiwaniu na rozprawę oraz wyrok.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Tak więźniowie przywitali zabójcę 11-letniego Sebastiana, źródło: YouTube

Polecamy również:

Nagranie z pszczołami błyskawicznie obiega sieć. To niesamowite co robią

Nowe wstrząsające fakty ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Gdy to wyznał wszyscy byli w szoku

Lista nowych grzechów opublikowana. Z tego musisz się wyspowiadać

Pani Beata przeżyła śmierć kliniczną i ujawniła co jest po śmierci. To nie mieści się w głowie!

Przez 4 lata wysyłała SMS-y do swojego nieżyjącego ojca. Nagle dostała odpowiedź i nogi się pod nią ugięły

Majka Jeżowska ma dziś 61 urodziny. Gdy pokazała się w bikini, wszystkim opadły szczęki

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Daniel Wyrzykowski

Interesuję się wieloma rzeczami, jednakże najwięcej uwagi poświęcam bieżącym wydarzeniom ze świata show-biznesu. Twierdzę, że w każdej plotce jest ziarno prawdy
View all posts by Daniel Wyrzykowski →