Wałęsa opublikował INTYMNE zdjęcie! Internauci w szoku. Dlaczego to zrobił?! [FOTO]

Były prezydent rzadko mówi o swojej żonie Danucie. Do tej pory raczej wyrażał swój żal, teraz pokazuje wspólne szczęście. Fotografia, którą podzielił się z internautami, przedstawia ich pocałunek sprzed lat.

„A czego mielibyśmy się wstydzić?” – pyta na Facebooku Lech Wałęsa pod intymnym zdjęciem z żoną autorstwa Chrisa Niedenthala. Przyznaje, że choć „było wiele burz”, to „zwyciężyła miłość i mądrość”. Ze strony byłego prezydenta to piękny, ale zaskakujący gest.

Z drugiej strony słusznie zresztą zauważono „legendowanie” Wałęsy:
„Dlaczego to zrobił? Próbuje zamazać fakt, że donosił na swoich przyjaciół?”
„O proszę! Bolek szczęśliwy po kolejnym donosie!”

Danuta Wałęsa w książce „Marzenia i tajemnice” ujawniła wstydliwe fakty o swoim małżeństwie. Od tamtej pory jeszcze wiele razy zabierała głos i to na niekorzyść męża. On również miał do niej żal. Być może publikacja zdjęcia oznacza, że między nimi zaczęło się znów układać. Lech i Danuta Wałęsowie wzięli się ślub w 1969 r. i doczekali się ośmiorga dzieci.

Danuta i Lech Wałęsowie "przyłapani" na pocałunku przez Chrisa Niedenthala

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →