Wielka Brytania użyła drastycznych środków koronawirusem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Koronawirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.

Ilość zakażonych i zmarłych w UK

Aktualnie na Wyspach Brytyjskich odnotowano ponad 6.5 tysiąca zarażeń na koronawirusa z czego ilość zmarłych w UK wynosi 335. W takiej sytuacji władzę Wielkiej Brytanii zostały zmuszone do wprowadzenia w życie radykalnych obostrzeń. Już dziś zamkniętych zostało wiele miejsc codziennego życia towarzyskiego Brytyjczyków. Z kolei osoby pracujące są zobowiązane do przejścia na pracę zdalną jeżeli mają tylko taka możliwość.  To jednak nie koniec zmian na wyspach.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy również: Niesamowita historia Pitbulla. Ciężko powstrzymać łzy

Koronawirus jest już obecny praktycznie w każdej części ziemskiego globu. Jedna z najbardziej dramatycznych sytuacji jest już teraz zauważalna w Wielkiej Brytanii,  gdzie władzę podjęły decyzję o dodatkowym obostrzeniu przepisów. Zostały zamknięte miedzy innymi sklepy nie sprzedające żywności. Do odwołania zostały zamknięte również biblioteki, place zabaw, oraz place ćwiczeń.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję, jaka jest ilość zakażonych w UK?

Polecamy również: Koszmarne doniesienia z Włoch. Całkowita utrata kontroli

Brytyjczycy nie mogą się gromadzić w grupy większe niż dwie osoby. Wyjścia na zewnątrz są dozwolone tylko i wyłącznie w sytuacji konieczności wykonania podstawowych zakupów,  wizyt medycznych, wyjścia do pracy, jeśli jest ona uznana za niezbędną i jeśli nie można jej wykonywać zdalnie. Dozwolone jest również jedno wyjście w celach podtrzymania kondycji fizycznej.

Koronawirus na świecie: Wielka Brytania wprowadza obostrzenia

Na temat obostrzeń wypowiedział się premier Wielkiej Brytanii – Boris Johnson. Brytyjski polityk przyznał,  że zdaje sobie sprawę z konsekwencji,  które niosą za sobą nowe przepisy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: To będzie dramat! Jackowski przedstawił nową wizję o koronawirusie

Wiem, jakie szkody te działania powodują i będą powodować w życiu ludzi, w ich firmach i w ich pracy. Dlatego stworzyliśmy ogromny i bezprecedensowy program wsparcia zarówno dla pracowników, jak i dla biznesu”mówił premier Wielkiej Brytanii.

Johnson podkreślił,  że sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez władze.

Mogę was zapewnić, że będziemy stale kontrolować te ograniczenia. Za trzy tygodnie sprawdzimy je ponownie i złagodzimy, jeśli dowody pokażą, że możemy. Ale w tej chwili nie ma łatwych opcji. Droga przed nami jest trudna, i nadal niestety jest prawdą, że wiele istnień ludzkich zostanie utraconych” – powiedział brytyjski premier.

Źródło: Interia

Koronwirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.
Koronwirus w UK: Wielka Brytania podjęła drastyczną decyzję aby spowolnić COVID-19, wciąż liczba zakażonych i zmarłych rośnie.

Polecamy także:

Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

To może Cię również zainteresować:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przede wszystkim przerażająca prawdę

Koronawirus w Polsce: Wzrost liczby zmarłych i zakażonych

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →