Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski uważają, że koronawirus i pandemia jaką wywołał są olbrzymim zagrożeniem dla świata, dlatego postanowili wspomóc walkę z nim.

Czytaj też: Włochy na skraju upadku! Podjęto drastyczną decyzję

Robert Lewandowski jest kolejnym po Leonie Goretzce i Joshui Kimmichu piłkarzem FC Bayern, który postanowił wspomóc finansowo światowe wysiłki w walce z pandemią koronawirusa COVID-19. Wraz z żoną, Anną przekazali na ten cel milion euro.

Jak podaje niemiecki Bild, Lewandowski podążył za przykładem kolegów z zespołu, którzy w piątek powołali do życia projekt „We Kick Corona” i także przekazali na walkę z wirusem po milionie euro.

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem

Jak z kolei twierdzą hiszpańscy dziennikarze z dziennika AS, Lewandowscy mają przekazać swój milion euro na fundusz stworzony przez Goretzkę i Kimmicha. Jednak w żadne niemieckie media tego nie potwierdzają.

„Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni”

– piszą w swoim oświadczeniu Anna i Robert Lewandowscy.

Zobacz również: Rozenek wyznała prawdę o surogatce! Nagranie szybko obiegło sieć

Warto przypomnieć, że Bawaria jako pierwszy kraj związkowy w Niemczech nałożył na swoich mieszkańców częściowy zakaz wychodzenia na zewnątrz.

Możemy tylko przyklasnąć decyzji piłkarzy FC Bayern Monachium. Oby jak najwięcej takich decyzji zapadło wśród możnych tego świata, a z pewnością szybko poradzimy sobie z tym kryzysem.

Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski uważają, że koronawirus jest olbrzymim zagrożeniem.
Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski uważają, że koronawirus jest olbrzymim zagrożeniem. Screen/ YouTube

Źródło: Wirtualna Polska

Polecamy także:

Koronawirus wymknął się spod kontroli. Przerażające sceny z Włoch

Rekordowy wzrost liczby zakażonych w Polsce

Świat patrzy z przerażeniem. Rekordowa liczba zgonów

To może Cię również zainteresować:

Tragiczna sytuacja w rodzinie Szpaka! Jest załamany

Tego jeszcze nie było! Anna Mucha zażenowana po występie uczestnika „Dance Dance Dance”

Przerażające nagranie lekarki. Błaga aby nie robić jednej rzeczy

loading...

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →