Kożuchowska w żałobie, ta śmierć to dla niej cios

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska jest w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na swoim profilu portalu Instagram wzruszający wpis, jest zrozpaczona i zdruzgotana.

Czytaj też: Ile zarabia Doda? Powiedziała wprost ile bierze

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda filmu i seriali, którą znamy od lat, chociażby z występów w M jak Miłość, czy Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska poinformowała właśnie za pomocą portalu społecznościowego Instagram o śmierci bardzo ważnej dla niej osoby. Aktorka jest zdruzgotana tym faktem i nie może się z tym pogodzić.

Gosia Kożuchowska napisała wzruszające pożegnanie pod zdjęciem, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Żegna tam zmarłego bardzo pięknymi i wzruszającymi słowami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Małgorzata Kożuchowska przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby

Aktorka przeżyła nie mały szok, gdy dowiedziała się o śmierci księdza Piotra Pawlukiewicza, który 11 lat temu udzielał jej sakramentu małżeństwa. Kożuchowska jest załamana tym bardziej, że kapłan miał dopiero 60 lat.

„Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga.”

– zaczęła swój wpis na Instagramie Kożuchowska

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
View this post on Instagram

Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. Często mawiał: jeśli masz jakiś problem, coś cię dręczy, doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: jest taki Gość, ten Gość nazywa się Jezus Chrystus. Oddaj Mu wszystko, ale bez stawiania warunków, zawierz Mu całe swoje życie, a zobaczysz jakie cuda dla ciebie przygotował… 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu! Dziękuję za Twoje świadectwo wiary, za miłość ale i cierpliwość do ludzi, którzy zasypywali Cię niezliczonymi pytaniami, na które zawsze miałeś odpowiedź… Pamiętam jak spotkaliśmy się kilka miesięcy po moim ślubie. Zaraz po nim wyjechałeś na urlop, lato było upalne. Powiedziałeś wtedy: „nieźle mnie załatwiłaś Małgosiu! Zdjęcia ze ślubu były wszędzie, wyskakiwałem niemal z każdej gazety. Żeby kupić sobie zimne piwo musiałem wysyłać kolegę, żeby mnie nikt nie rozpoznał…” I zacząłeś się śmiać. Taki właśnie byłeś… Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia… ?

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Zobacz także: Chylińska opisana przez byłych kolegów z zespołu, będzie skandal?

„11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu! Dziękuję za Twoje świadectwo wiary, za miłość ale i cierpliwość do ludzi, którzy zasypywali Cię niezliczonymi pytaniami, na które zawsze miałeś odpowiedź…”

– dodała następnie aktorka.

„Taki właśnie byłeś… Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia…”

– zakończyła Małgorzata Kożuchowska.

Małgorzata Kożuchowska w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na portalu Instagram wpis, jest zrozpaczona.
Małgorzata Kożuchowska w żałobie, przeżyła śmierć ważnej dla niej osoby, aktorka udostępniła na portalu Instagram wpis, jest zrozpaczona. Screen/ YouTube

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Cały świat zachwycony gestem Lewandowskich! Niewiarygodne

Rozenek wyznała prawdę o surogatce! Nagranie szybko obiegło sieć

Tego jeszcze nie było! Anna Mucha zażenowana po występie uczestnika „Dance Dance Dance”

To może Cię również zainteresować:

Mocne! Polka mieszkająca we Włoszech ujawniła przerażająca prawdę

Włochy na skraju upadku! Podjęto drastyczną decyzję

Przerażające nagranie lekarki. Błaga aby nie robić jednej rzeczy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →