Michał Wiśniewski przeżywa kryzys. Lider Ich Troje ma poważny problem

Udostępnij:

Michał Wiśniewski przechodzi kolejny kryzys? Lider zespołu Ich Troje i przede wszystkim jedna z największych gwiazd polskiej muzyki POP przyznaje, że jego 5 minut już dawno minęło? O Michale było ostatnio głośno głównie z powodu rozwodu ze swoją żoną, którą wciąż jest Dominika Tajner. W niedawnym wywiadzie dla portalu Onet wokalista przyznał wprost, że wie, że pięć minut na szczycie trwa 5 minut.

Michał Wiśniewski i kolejny kryzys?

CZYTAJ TEŻ: Ujawniono ile zarabia Wiśniewski. To chore!

Michał Wiśniewski największe sukcesy wokalne obchodził na początku nowego milenium. Lider zespołu Ich Troje był na tyle popularny, że wyprodukowano z jego udziałem pierwsze tego typu w Polsce reality show. Niestety z czasem popularność Michała była stopniowo wypierana przez inne gwiazdy muzyki. Taka sytuacja doprowadziła Michała w ostatecznym rezultacie do coraz większych problemów finansowych. Gwiazdor był już praktycznie bankrutem. Z jego dawnego majątku nie pozostało praktycznie nic. Dopiero od niedawna można powiedzieć, iż wokalista odżył.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal! Magda Gessler powiedziała te słowa na wizji! Widzowie nie wierzą w to co usłyszeli

Lider Ich Troje pogodzony z losem

Michał Wiśniewski przeżywa kryzys?Lider zespołu Ich Troje udzielił wywiadu dla portalu Onet.  Na dodatek gwiazda jest w trakcie rozwodu (Dominika Tajner).
Michał Wiśniewski przeżywa kryzys?Lider zespołu Ich Troje udzielił wywiadu dla portalu Onet. Na dodatek gwiazda jest w trakcie rozwodu (Dominika Tajner).

Aktualnie Michał Wiśniewski jest w trakcie rozwodu z córką prezesa PZN, którą jest Dominika Tajner. W niedawnym wywiadzie dla portalu Onet wokalista przyznał, iż czuję, że jego czas sławy się po prostu skończył. Gwiazda Ich Troje podchodzi do tej sytuacji z wyrozumiałością, ponieważ uważa, że trzeba dać szansę nowym, młodym gwiazdom. Myślicie, że chwilowa popularność Michała nagle znowu opadnie?

Wielkie sukcesy Ich Troje

Michał Wiśniewski to gwiazda polskiej muzyki POP z początku nowego milenium. Artysta reprezentował Polskę na konkursie eurowizji dwukrotnie w 2003 i 2006. Najwyższy wynik Michała i zespołu to 7 miejsce, gdzie wyprzedza ich jedynie Edyta Górniak, która w 1995 roku zajęła miejsce 2.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Wyznali prawdę
Tak wygląda młody Paździoch z „Kiepskich”. Szykujcie się na niezły szok!
Musiał pokazał zdjęcie z ojcem! Nikt nie wiedział, że jest znany
Gessler wrzuciła szokujący film. Coś tu jest grubo nie tak! Czy ona?… (Film)
Agnieszka Chylińska chciała się zabić! Wstrząsające fakty

, , ,