Porwano małego Ibrahima. Znamy nowe fakty

Zaginął mały Ibrahim. Dziecko zaginęło w niedziele na terenie trójmiasta. W całej sprawie został aktywowany Child Alert. Zaginiony to Ibrahim lat 10. Ma 150 cm wzrostu oraz włosy i oczy koloru brązowego. Dziecko było ubrane w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansy oraz czarne buty. Dziecko zaginęło w Gdyni. Zostało uprowadzone przez obywatela Maroko. Według służb jest to osobą niebezpieczna. Porusza się srebrnym kombi o początkowych nr rej. WN. O sytuacji została poinformowana cała Polska. W sprawie pojawiły się również nowe fakty.

Child Alert: Zaginął mały Ibrahim. Dziecko zaginęło trójmiasta.

To jedna z najgłośniejszych spraw w ostatnim czasie, niestety nie jedyna. Miliony Polaków zostało poinformowanych o podawaniu 10-letniego Ibrahima. W całej sprawie został aktywowany Child Alert. Według służb porwania dokonał ojciec dziecka, który jest obywatelem Maroko. Z kolei według informacji prokuratury w Antwerpii wynika, że to matka Ibrahima złamała prawo, wywożąc go do Polski. Taki komunikat również podała korespondentka Polsat News w Brukseli. Z innych źródeł wiadomo, że holenderski sąd w 2018 roku przyznał prawa ojcowskie ojcu będącemu obywatelem Maroko.

Informacje z Belgii

Belgijska prokuratura informuje, że nieprawdą jest, iż ojca Ibrahima pozbawiono władzy rodzicielskiej. Wyrok przyznający ojcu opiekę nad dzieckiem miał zapaść 15 października 2018 r. – podaje Polsat News.

Czytaj też:  Kompromitacja – Kinga Rusin pogrążyła się ostatecznie. Co na to TVN?

– Przede wszystkim w świetle przekazanych przez Polsat News informacji, jestem gotowy wystąpić do belgijskiego ministra sprawiedliwości o informację, co w tej sprawie działo się w tym kraju – skomentował sprawę wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik.

Zaginął mały Ibrahim. Dziecko zaginęło w niedziele na terenie trójmiasta. W całej sprawie został aktywowany Child Alert. Według...
Mały Ibrahim/ screen YouTube

Dziecko zostało uprowadzone w niedzielę około godz. 21, na ulicy Ledóchowskiego na gdyńskim Obłużu. Porywaczem jest jego ojciec – Marokańczyk. Według początkowych informacji mężczyzna jest pozbawiony praw rodzicielskich. Z child alertu wiadomo, że:

„Zaginiony: Ibrahim lat 10
Wzrost 150cm, wlosy i oczy brazowe, ubior: pomaranczowa kurtka, biala bluza z Kaczorem Donaldem, jeansy, buty czarne.

  • miejsce zaginiecia: Gdynia
    Uprowadzony przez obywatela Maroko – osoba niebezpieczna!
    Porusza sie srebrnym kombi o poczatkowych nr rej. WN…
    995 (linia bezplatna) ZADZWOŃ! NIE DZIALAJ SAM!” – czytamy w Child Alert.

Źródło: Telewizja Republika

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Elton John wybuchł płaczem na scenie! Przerwał koncert

Tragiczne wieści. Paweł Królikowski na krawędzi życia i śmierci

Anna z „Rolnik Szuka Żony” zniszczona w sieci – ogromny hejt

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Fronczewskiemu runął świat. Niespodziewana, tragiczna śmierć

Monika Zamachowska ma nowe zajęcie. Nie zgadniesz co robi

Ostro! Szustak przeprasza za popieranie Szymona Hołowni

, ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →