2-latka krzyczała: „Tatusiu, przestań!” To, co przeżyło dziecko, nie mieści się w głowie
25-letnia matka pochodząca z Missouri została oskarżona o przyzwalanie mężczyznom na gwałt.. na swojej 2-letniej córeczce. Dziecko na szczęście przeżyło, jednak nie wyszło z tego bez obrażeń.

Azzie Wantson, matka dziewczynki, mieszkała razem ze swoim chłopakiem.

Wychowywali oni dwójkę dzieci, do czasu aż nie zostali aresztowani. Okazało się, że Azzie i jej chłopak zajmowali się dystrybucją narkotyków, a poza tym – nie stawili się na sprawę w sądzie.

Dla Azzie w tamtym okresie był to koniec zarzutów, jednak jej chłopak miał jeszcze inne rzeczy na sumieniu. Po tamtych sytuacjach dzieci Azzie zaczęto obejmować ochroną.

Nieco później została wyjawiona szokująca prawda. Kiedy rodzic zastępczy zmieniał pieluchę dziewczynce, dziecko krzyczało: Tatusiu, przestań, krzywdzisz mnie.

Dwójkę dzieci w niedługim czasie przewieziono do szpitala.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Po przebadaniu ich stwierdzono, że obie mają liczne rany na stopach po metalowych narzędziach. Jednak to nie wszystko… okazało się, że jedna z dziewczynek była molestowana.

Kiedy policja przesłuchała chłopaka Azzie, ten ujawnił przerażające nagranie, na którym kobieta przyzwala na gwałt własnej córeczki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Młoda matka niejednokrotnie zabierała jedną z dziewczynek do innego domu, w którym ta była molestowana. Przez dwóch mężczyzn. Aż pięć razy.

Azzie mimo to nie przyznała się do winy. Śledztwo w tej sprawie nie pozostaje zamknięte.

Molestowana dziewczynka miała mnóstwo ran na narządach płciowych, a co gorsza – została zarażona chorobą przez jednego z gwałcących ją mężczyzn. Z dokumentacji medycznej, którą sporządzono w szpitalu, jasno wynika też, że w organizmie dziecka są ślady po zażyciu amfetaminy.