Andrzej Duda był w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Ujawniono wstrząsające fakty
Prezydent Andrzej Duda był w śmiertelnym niebezpieczeństwie, istniało duże zagrożenie jego życia, odbył lot samolotem, a pilot był bez uprawnień. Screen YouTube.

Prezydent Andrzej Duda był w śmiertelnym niebezpieczeństwie, istniało duże zagrożenie jego życia, prezydent odbył lot samolotem, którego pilot był bez uprawnień.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Super Express donosi, że istniało realne zagrożenie życia obecnego prezydenta Andrzeja Dudy. Prezydent miał lecieć samolotem, którego pilot nie miał ważnych uprawnień do pilotowania tak dużej maszyny. Po tragedii w Smoleńsku takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca. Jeszcze w lipcu Andrzej Duda odwiedził Babimost, żeby skrócić sobie czas powrotu do Warszawy zdecydował się na lot samolotem. Tabloid dotarł do informacji, z których wynika, że istniało ryzyko katastrofy maszyny z głową państwa na pokładzie.

Czytaj też: Szok! Jackowski to przewidział. Słowa mrożą krew w żyłach

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prezydent Andrzej Duda w śmiertelnym niebezpieczeństwie, istniało zagrożenie życia, odbył lot samolotem, pilot był bez uprawnień

Po pierwsze za sterami tak dużej maszyny siedział pilot, który nie miał na to uprawnień, dlatego w kabinie cały czas towarzyszył mu instruktor. Najprawdopodobniej pilot miał tym lotem odnowić nieważną licencję, nie powinno jednak mieć to miejsca z prezydentem Polski na pokładzie. Jakby tego było mało dodatkowo o locie nie została poinformowana kontrola lotów i ten przelot odbył się bez ich wiedzy i zgody.

Zobacz również: Oto pełna lista obostrzeń! Nie o wszystkich powiedzieli podczas konferencji

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ona nie powinna była lecieć. To jest narażenie bezpieczeństwa, i to poważne. Nie była zapewniona kontrola lotu, co oznacza, że w przestrzeń tego lotu mógł wylecieć każdy. Mogło tam dojść do poważnej katastrofy” – wyznał jeden z pilotów, który prosił o zachowanie anonimowości.

Sytuacja jest bulwersująca, tym bardziej po wydarzeniach w Smoleńsku w 2010 roku, kiedy w katastrofie lotniczej zginął ówczesny prezydent Lech Kaczyński z pierwszą damą Marią Kaczyńską. Zastanawiające jest także, czy prezydent Andrzej Duda miał świadomość tego, że leci z pilotem bez odpowiednich uprawnień.

Źródło: Pomponik

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polecamy także:

Połowa Polski objęta pomarańczową strefą! Ostrzeżenie dla wszystkich. Zostańcie w domu

Gąsiewska zrzuciła ciuchy! Sporo odsłoniła

Kinga duda ujawniła prawdę… I to w dniu zaprzysiężenia!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});