Kinga duda ujawniła prawdę… I to w dniu zaprzysiężenia!

Córka prezydenta Kinga Duda odbyła właśnie staż w Londynie w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich. Była to nagroda w konkursie Uniwersytetu Jagielońskiego. Ile tam zarobiła?

Kinga Duda ostatnie miesiące spędziła w Wielkiej Brytanii, córka prezydenta Andrzeja Dudy odbywała tam staż w jednej z najbardziej prestiżowych kancelarii adwokackich w Londynie. Była to nagroda, którą Kinga uzyskała w konkursie organizowanym przez Uniwersytet Jagieloński, na którym dziewczyna studiuje prawo. Para prezydencka była bardzo dumna ze swojej córki, ale w jednym z wywiadów pierwsza dama wyznała, że mocno za nią tęskni. Jak się okazuje już niedługo Kinga wróci do Polski. Ile mogła zarobić na stażu w stolicy Wielkiej Brytanii?

Czytaj też: Porażające wieści o Staraku! Chcieli to ukryć?

Córka prezydenta Kinga Duda zakończyła już staż w Londynie

Sprawdzając profil Kingi Dudy w serwisie LinkedIn można znaleźć informacje, że córka prezydenta odbywała przez ostatnie miesiące staż w bardzo prestiżowej londyńskiej kancelarii adwokackiej WilmerHale. Ile dokładnie zarabiała? Takie informacje nie są dostępne, ale według danych jakie można znaleźć w internecie kancelaria WilmerHale płaci swoim stażystom zazwyczaj 1,5 tysiąca funtów miesięcznie. Jest to mniej więcej 7,3 tysięcy złotych. Dodatkowo program stażowy kancelarii WilmerHale uchodzi za jeden z najlepszych.

Zobacz również: Uwaga! Rosjanie wykreślają Warszawę. Co to oznacza?

„London Intern Program International Arbitration Group zapewnia młodym prawnikom z całego świata wyjątkową okazję do poznania realiów intensywnego międzynarodowego arbitrażu. A także uczenia się od kolegów, którzy są liderami w swojej dziedzinie. Program, który odbywa się w londyńskim biurze firmy, zaprasza studentów na końcowych etapach edukacji prawniczej. Oraz praktyków na wczesnych etapach kariery prawniczej na trzymiesięczny staż. Stażyści mają okazję zastosować teorię w praktyce. Współpracując z prawnikami International Arbitration Group przy zadaniach wynikających z bieżących spraw. A także możliwość rozwoju zainteresowań poprzez udział w projektach badawczych. Program zapewnia stażystom możliwość pracy z naszymi prawnikami i profesjonalnym personelem jako członkami zespołu, a stażyści są aktywnie zachęcani do pełnego uczestnictwa we wszystkich działaniach firmy” – można wyczytać w opisie programu stażowego firmy.

W dniu zaprzysiężenia swojego taty na drugą kadencję, Kinga Duda zdradziła, że wraca już do Polski. Wraca do Krakowa, gdzie wraz z mamą ma zamiar urządzać nowy apartament.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Kolejne, duże ognisko koronawirusa! Fatalne wieści

Wnuczka Millera znowu dała o sobie znać. Teraz się zacznie

Wprowadzają nowe obostrzenia! Ujawniono szczegóły

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →