Roksana Węgiel znowu szokuje! Kontrowersyjny występ w zagranicznym programie
Fot.: Roxie Węgiel, screen/ YouTube

Kariera Roxie Węgiel nabiera coraz większego rozpędu, tym razem nastolatka wystąpiła aż w dalekiej Armenii. Media i fanów w mediach społecznościowych, głównie na portalu Instagram, poruszył nie sam występ zwyciężczyni programów „The Voice Kids” (TVP) oraz „Eurowizja junior”, ale jej kreacja. Wielu zarzuca 14-latce, że ubiera się niestosownie do swojego wieku. Zobaczcie video z występu i oceńcie sami.

Młoda zwyciężczynie polskiej edycji programu „The Voice Kids” (TVP) oraz konkursu piosenki „Eurowizja Junior” szokuje kolejny raz. Tym razem Roxie Węgiel dała koncert w dalekiej Armenii. Jednak bardziej niż jej śpiew, fanów na Instagramie zniesmaczył wygląd młodej artystki. Według nich Roxie ubiera się niestosownie do swojego wieku.

CZYTAJ TEŻ: Doda miała wypadek! Nagle spadła w dół

Wygrana 14-letniej Roxie Węgiel w „The Voice Kids” spowodowała, że jej kariera wybuchła z mocą wulkanu. Rok później dziewczyna triumfowała, także w Europie. Odniosła zwycięstwo w konkursie piosenki „Eurowizja Junior”, który odbywał się w Mińsku na Białorusi. To zwycięstwo otworzyło jej także drogę do kariery międzynarodowej.

Roxie Węgiel w Armenii szokuje widzów!

Roxie Węgiel w Armenii szokuje fanów, Instagram buzuje. Zwyciężczyni The Voice Kids w TVP oraz konkursu Eurowizja Junior zaszalała z kreacją.
Fot.: Roxie Węgiel, screen/ YouTube

Dzięki jej zwycięstwie obecna edycja „Eurowizji” dla dzieci odbędzie się w Polsce. W tym momencie w całej Europie odbywają się krajowe eliminacje do tego konkursu. Dlatego Roxie Węgiel zaśpiewała w Armenii, gdzie właśnie podczas takich eliminacji jej koncert był wydarzeniem wieczoru. Młoda artystka zaprezentowała swój nowy utwór pod tytułem „Anyone I Want To Be”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gessler je kraba! Ludzie nie mają dla niej litości!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=105&v=a5mDTNPTODg

Bardziej jednak niż sam występ uwagę mediów, a także fanów przykuła kreacja piosenkarki. 14-latka zaprezentowała się na scenie w bardzo krótkich spodenkach oraz koszulce odsłaniającej brzuch, dla wielu była to przesada, dlatego zarzucają jej, że stara się ubierać zbyt dorośle jak na swój wiek. A wy co sądzicie przesadziła?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

źródło: YouTube/ Instagram

Tagi: Roxie Węgiel w Armenii, The Voice Kids, Eurowizja Junior, Instagram

POLECAMY:

Nowy facet Wieniawy?! Wiemy kim jest!
Pilnie strzeżona tajemnica: Skocznia Holmenkollenn. Gdy zeszli do podziemi – oniemieli. Co tam się wydarzyło?!
Kazał topić ludzi w morzu i obdzierać ich ze skóry… Tego o nim nie wiedziałeś!
Oto kim jest żona Schulza. Nie uwierzysz!
Martyna Gliwińska postanowiła to pokazać! Będziecie w szoku, co na to Bieniuk!