Elżbieta Jaworowicz odchodzi z TVP? Zaskakująca decyzja Kurskiego

Program Elżbiety Jaworowicz, to już prawdziwy klasyk telewizji publicznej. Program z popularnymi w całym kraju reportażami jest emitowany nieprzerwalnie od 30 lat.

Jednak w ostatnich dniach dniach fani popularnej dziennikarki poczuli lekki niepokój. Chodzi o jeden z reportaży, który został przedstawiony w ostatnim odcinku serii. Został on przeprowadzony nie przez Elżbietę Jaworowicz. Z tego powodu w mediach trwają spekulacje na temat dalszej przyszłości popularnej reporterki, która w następujący sposób skomentowała całą sprawę:

– Inne ludzkie prawdy nie zawsze są oczywiste, co znalazły, odkryły i podkreśliły dzisiejsze debiutantki. Mam przyjemność przedstawić moje koleżanki – Ilonę Duch, którą państwo już znają, i Izę Mateńkę, która się nie pokazywała – zapowiedziała jego emisję w programie prowadząca.

Władze telewizji postanowiły ze względu na liczne spekulacje uspokoić widzów.

– Sytuacje, gdy osoby współpracujące z redakcją programu „Sprawa dla reportera” przygotowują materiały w terenie, są praktykowane. Jednocześnie podkreślamy, że jest to autorski program pani redaktor Jaworowicz, który cieszy się od lat niesłabnącą sympatią widzów i pani redaktor Jaworowicz oczywiście będzie jego prowadzącą – poinformowało portal wirtualnemedia.pl Centrum Informacji TVP.