Katarzyna Warnke została upokorzona – ujawniła prawdę o rozwodzie
Katarzyna Warnke udzieliła nowego wywiadu i wyznała prawdę o swoim rozwodzie i jego przebiegu ucinając plotki raz na zawsze

Katarzyna Warnke udzieliła nowego wywiadu i wyznała prawdę o swoim rozwodzie i jego przebiegu ucinając plotki raz na zawsze. Okazuje się bowiem, że media snujące teorie na temat jej rozmowy ze Stramowskim mocno minęły się z prawdą. Wyznała także jak została upokorzona w dzień rozprawy.

Zobacz rownież: Nie żyje znany dziennikarz. Zmarł nagle

Znana wszystkim para aktorów, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zdecydowała się na rozwód po 6 latach małżeństwa. 16 października 2023 roku o godzinie 8:30 spotkali się w sądzie. Wyrok zapadł już po zaledwie 20 minutach. Katarzyna Warnke opowiedziała co działo się na sali sądowej ucinając wszelkie plotki jakie rozsiewały niektóre media.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wzięli rozwód

Aktorka udzieliła wywiadu i w rozmowie z Małgorzatą Domagalik podkreśliła, że wiele doniesień medialnych było zwyczajnym kłamstwem. Mówiono o niej, że unika byłego już męża. Prawda natomiast była taka, że aktorka pożegnała się z Piotrem poza oczami kamer i dziennikarzy tudzież paparazzi i fotoreporterów.

Nie żyje Matthew Perry. Policja odnalazła jego ciało

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Katarzyna Warnke opowiadając o wizycie w sądzie wspomniała, że poczuła się upokorzona. Co tam się wydarzyło?

Teraz mieliśmy rozprawę rozwodową i panowie paparazzi szli… To, że byli przed sądem o 8:30, ok. Szli za mną potem po schodach. (…) Pani kierownik sądu na Płockiej, nie pozdrawiam tej pani, bo uważam, że to jest nie w porządku, wpuściła tych panów na korytarz, który jest bardzo wąski, niewiele przestrzeni – relacjonowała wzburzona Katarzyna Warnke.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Chowając się w toalecie czuła się upokorzona

sytuacja i tak nie była łatwa, a to co się wydarzyło w tej całej otoczce dodatkowo ją „dobiło’. Nie tak miało to wyglądać.

„Po prostu nie chciałam, żeby robiono nam zdjęcia, kiedy przeżywamy emocje związane z tą sytuacją. Potem musieliśmy się na sali rozpraw pożegnać, żeby to pożegnanie nie zostało sfotografowane przez tych panów, i po prostu rozejść się w dwie strony. Czyli coś tam dla siebie da się zachować jednak” – powiedziała Warnke.

Związek Stramowskiego i Warnke przeżywał lepsze i gorsze momenty, jednak zawsze zarówno jej jak i jemu zależało przede wszystkim na dobru córki.

Córka jest najważniejsza

„Myśmy mieli różne momenty i zostawiliśmy je w naszych czterech ścianach, teraz osobnych. Miewamy trudne momenty, natomiast jesteśmy świadomi, że nasze dziecko ma dwoje znanych rodziców, to wszystko zostaje” – mówiła Warnke.

Wygląd córki Laluny może szokować. „Ona ma dopiero 19 lat!” (foto)

W wywiadzie Warnke zapytana została również o jej podejście do nowego związku i partnerki (Natalii Krakowskiej) jej byłego męża, Piotra Stramowskiego. Katarzyna Warnke podkreśliła, że nie zna dobrze Natalii jednak ma nadzieję, że jej córka Helena będzie miała nadal dobre relacje z ojcem bo to jest dla niej najważniejsze w tym momencie. 

Polecamy także: